DEELNEMERS JEUGDPRONKZITTING. 1991 Jongens en meisjes. Het is weer bijna zover! Afgelopen zaterdag hadden jullie bij de èêrste repetitie, de zaal al half vol. Zoveel jeugdarttiesten hadden we niet verwacht. Deze 6e Jeugdpronkzitting wordt 'n absolute toppr. Om alles goed te laten verlopen, zullen we nog even alles op 'n rijtje zetten Zaterdagmiddag 15.00 uur GENERALE REPETITIE in de Brink a.u.b. meebrengen: 1,50 'n goed cassettebandje de benodigde spullen géén kleren) We oefenen volgens het programma in deze Ruuper tot 17.00 Zondagmiddag 14.11 JEUGDPRONKZITTING. Zorg dat, als je bij de eerste groepen zit, je op tijd bij de grimeur bent. Nog veel succes bij de voorbereiding! p.s. Bij de generale repetitie zijn jullie oma's en opa's van harte welkom. FC DE STEEG - nieuws Wat kan voetballen toch fijn zijn als het allemaal vriendschappe lijk verloopt, er niet wordt gekankerd en er bijna geen overtre dingen v/orden gemaakt. Als dat er allemaal is terwijl de tegenstan der de wedstrijd als topper kwalificeert dan kan je zeggen: "dit is een lekkere pot". En het was eenlekkere pot zaterdag tegen de Zwarte Duivels. We gaven elkaar weinig toe en er kwamen kansen over en weer. De tegenstander kwam niet verder dan een spetter op de paal en een kans alleen voor de keeper maar die redde knap. Daarna kwamen wij wel op voorsprong door een voorzet van rechts die goed binnen geknikt werd. In de tweede helft kregen we meer ruimte maar bij 1-0 kan er nog vanalles gebeuren dus de spanning bleefTotdat er op driekwart van de wedstrijd een vrije trap van ons door hun keeper slecht verwerkt werd en er iemand van ons als de kippen bij was (en dat is vroeg). Daarna was de wedstrijd gelopen. Onze solide verdediging hield de nul verder vast en le verde nog een technisch hoogstandje af waar zelfs de tegenstander om moest lachen. Uitslag: 2-0 Gescoord; Geert Jeneskens,Martien Vullings. Uitslag zaalvoetbailers1-2 verlies. Programma; Meulewiekers 9 - Fc de Steeg.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 7