JEUGDPRONKZITTING TE LEUNEN 7 Voor deze jeugdmiddag lopen de aanmeldingen als 'n trein. MAAR, er kan nog meer bij! Heb je nog zin om mee te doen, geef je dan snel op! Je kunt dit doen door het opgave-formulier bij Leo Willems in de bus te doen of even te bellen tel 85435). We zullen even vertellen wat er zoal meedoet; Play-back Minikoor Karrespoor met 2 groepen) Meidengroep The Bangels Paternoeskroen met roodkapje zang en dans Grease en natuurlijk Clouseau. Als je nog ideeën of vragen hebt, kun je naar bovenstaande nummer bellen. Let op; de le oefenmiddag is op zaterdag 16 nov. van 15.00 tot 17.0 in De Brink (denk aan 'n goed geluidsbandje), en 23 nov. 's middags generale repetitie. TOET. qtreSFS RTJ DE VOORRF.RFTDTNGEN O csrivi*',« i* ai- FC DE STEEG - nieuws Het gaat nog niet zo slecht met FC de Steeg op het moment. We voet ballen lekker ons wekelijks potje, pakken puntjes, en ook het na- voetballen gaat prima, soms zelfs een beetje te goed. Wat dat betreft was het zaterdag weer goed raak. We voetbalden tegen de Paradijs vogels uit Melderslo en gingen vlot van start. Het werd al snel 1-0 maar daarna ging het wat moeizamer. Er werd veel balverlies geleden en er moest geknokt worden voor balbezit. Dat gebeurde en we kregen weer grip op de wedstrijd. Dit leverde voor de rust niets meer op maar nadat we ons theekransje hadden gehad liep het spel een stuk vlotter(doping?)Het werd vrij snel 2-0 en toen ging het vanzelf. De tegenstander zakte weg en er kwam meer ruimte. Hier werd goed gebruik van gemaakt en we kregen meer kansen. Vooral de voorzetten, van de rechterflank zorgden voor veel gevaar. Van die kansen werden er nog 4 benut wat een einduitslag opleverde van 6 voor, 0 tegen dus ook de verdediging zat goed in elkaar. Gescoord: Remco Rosser, 2x Tonnie Theunis 2x, Mat Vullings, Ron Vullings. Uitslag zaalvoetbal lers: 4-3 winst. Programma: FC 't Veulen-FC de Steeg aanv. 15.00 u. p.s. Gehoord in het kleedlokaal zaterdag,mi-cro-pro~ces-sor asjeliie:

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 8