5 ST. CATHARINA PROGRAMMA Zaterdag 26 okt. Oudijzeraktie Zondag 27 okt Concert te Griendtsveen Vrijdag 8 nov Cecilia-avond Zaterdag 23 nov. Drijfjacht Zondag 15 dec. Zondagochtendconcert in de Schouwburg. /26 OKTOBER OUDIJZERAKTIE 26 0KT0B£R\ Zaterdag a.s. komen we weer bij u langs om alles wat op ijzer lijkt mee te nemen. Als alles voor ons op een bereikbare plek klaar ligt zal de pijn snel geleden zijn. Oh jau houdt toch de oude (brom)-fietsen apart? Deze brengen voor ons iets meer op. \26 OKTOBEROUDIJZERAKTIE26 OKTOBERy Zondag 27 oktober verzorgen we met de harmonie (dus zonder drumband} een concert in Griendtsveen van 18.00 tot 19.00 uur. Om uiterlijk 17.30 uur vertrekken we bij de Brink te Leunen. UAd u het nieuws ook al gehoord???????????? Een aantal keren hebben we via dit medium mededeling gedaan van het feit dat onze drumband in Goirle op concours zou gaan. Hun optreden zou na de promotie van verleden jaar voor de eerste keer plaats vin den in de tweede afdeling. Er was heel serieus geoefend en heel eer lijk gezegd waren de verwachtingen ook wel hoog gespannen. Een eerste prijs werd wel verwacht, terwijl de optimisten onder ons ook nog hoop koesterden op een eerste prijs met promotie. Voor dit laatste waren minimaal 288 punten nodig. Wilden we eventueel ook het predikaat "Lof der jury" meekrijgen, dan zou ons puntentotaal uit moeten komen op minstens 306. De drumband onder leiding van Jan Voesten speelde echter de sterren van de hemel en kreeg van de jury het legendarische puntentotaal van 330i toebedeeld. Dat betekende niet alleen: -een eerste prijs, maar ook. -een eerste prijs met promotie, maar ook -een eerste prijs met, promotie en lof der iurvii'.li! Drumband gepromoveerd.EK HOE????? met 330^ punten onwaarschijnlijkmaar echt waar

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 6