FC DE STEEG - nieuws De geplande wedstrijd tegen FC "de Zwaan" ging afgelopen zaterdag dus niet door. Dat wil zeggen dat we niet hoefden te voetballen. Dit voor alle duidelijkheid. De reden hiervoor was dat onze zaal voetballers een wedstrijdronde voor de beker hadden op dezelfde dag en dit viel niet te combineren. Onze kersverse le klassers moesten spelen tegen een team uit Vlopdrop en hadden met deze tegenstander geen moeite. De uitslag spreekt wat dat betreft voor zich het werd namelijk 10-2 voor de Steeg. Voor de rest weinig nieuwtjes deze week Ik wil alleen nog iedereen die wil gaan trainen omdat we niet ge voetbald hebben daar heel veel succes mee wensen. Het zullen er wel niet al teveel zijn. Voor de rest kan ik zeggen dat er zaterdag weer wordt gevoetbald. Voor het programma verwijs ik naar de opstel ling a.s. vrijdag of als dat telaat is een telefoontje naar Wiel. BUURTVERENIGING LEUNEN ZUID Wij willen even iedereen laten weten dat wij Leunen Zuip zullen gaan heten. Ja, Ja, Leunen heeft weer een nieuwe buurtvereniging, in aantal is hij dan wei een beetje gering. Maar dat deert ons allen niet zozeer, want met z'n allen hebben we nog 'n hoop plezier. We hadden laatst een barbecue-avond met de hele buurt gepland, en daarvoor heeft iedereen hard gerend. Iedereen heeft dan ook 'n goede avond gehad, op 't laatst ging 't met de drank wel 'n beetje hard. 'T ene biertje na 't andere, maar dat deed de zaak nog niet veel veranderen. Want. we moesten natuurlijk nog wel een naam verzinnen, maar daarover hoefden we geen discussie te beginnen. Toen er eenmaal de naam Leunen Zuip op tafel viel, was dat de naam die iedereen goed beviel. En" met feesten werd dooorgegaan tot in de vroege uren, maar wat kan ons dat schelen, we zijn toch zeker buren. Mensen, bedankt voor de gezellige sfeer, en tot de volgende activiteit maar weer. Groetjes, Leunen Zuip. 8

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 9