.JEUGDDORPEN COMPETITIE In de herfstvakantie wordt er op maandag 14 oktober een toernooi, georganiseed door Leunen, Swolgen en Oirlo/CastenrayEr wordt enkel en dubbel gespeeld. Jeugdleden die hieraan willen deelnemen, kunnen zich opgeven bij Jos Eibers vóór 23 september. Het inschrijfgeld is 2,50. S.y.p. ook de leeftijd vermelden, zodat je op leeftijd en sterkte ingedeeld kunt worden g.NIG!l\IC FC DE STEEG - nieuws Afgelopen zaterdag werd de tweede wedstrijd van de recreatie competitie gevoetbald bij "De kleppers" uit Wanssura. Dat is de club met de openlucht kleedkamers. Het was mooi weer en we hadden aardig wat toeschouwers die met dat weer wel dorst hadden. Er werd overlegd of ze een kratje bier zouden halen waar uiteindelijk toch maar van afgezien werd. De reden hiervoor? We voetbalden op het voetbalveld bij Pascales en daar was het wel erg ongepast. Maar nu het voetbal. We voetbalden met wat nieuwe spelers dus was het afwachten hoe het ging lopen. Het bleek al snel dat we ons geen zorgen hoefden te maken want er werden heel wat kansen gecreerd waarvan er te veel gemist werden. Desondanks gingen we rusten met een 2-0 voorsprong. Meteen na de rust werd het nog even spannend. Eerst kwamen wij op 3-0 maar dat werd in een paar minuten tijd 3-2. Toen werd onze pitbull op hun middenhalf gezet en was het over, voor de kleppers tenminste. Wij kregen weer de ruimte en scoorden nog een paar keer. Uitslag; 5-2. Gescoord; John Meyers 2xReroco Rossen, Mark Koonings, Peter Verstappen. Programma; 21-9 FC.De steeg- Fc de 'Zwaan (onder voorbehoud). ONDERLINGE PAARDENVERZEKERING De halfjaarlijkse schatting van paarden en pony's wordt in Leunen en Veulen gedaan op woensdag 25 sept. a.s. voormiddag in Leunen en namiddag in Veulen. Eigenaren die hun paarden niet thuis hebben gelieve dit door te geven aan Martien Direks tel 82706 of Gerrit van Kempen tel 81824

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 9