15 X- V 3 VEULEN Donderdag 26 sept, beginnen we met ons nieuw winterprogrammaWij nodigen alle leden uit op deze avond. Ook nieuwe ledn zijn van harte welkom. Bent U geïnteresseerd in de L.V.B. maar weet er nog niet zoveel van, kom dan gerust eens naar onze avond, of bel naar een van de bestuursleden voor het programmaboekje. Dan weet u meteen wat wij als L.V.B. bieden. Het zijn vele gezellige en leerzame avonden, voor jong en oud. Voor elk wat wils. Het is wel eens goed om af en toe eens je werk en zorgen naast je neer te leggen en samen met an deren bezig te zijn met vorming en ontspanning. Voor de ledenbreng gerust uw buurvrouw mee op de eerste avond geheel vrijblijvend. Er is dan een demonstratie glasgraveren en van pergamano. Hierna volgt misschien dan nog wel een cursus, en wie weet nog veel meer. Om de L.V.B. Limburgse Vrouwen Beweging in bewe ging te houden hebben wij jullie medewerking nodig. Tot; ziens inde Hoefslag 26 september om 20.00 uur jje£. gescuur K r^~' J Beste K.P.J.- fans. Het nieuwe k.p.j.-seizoen staat weer voor de deur. Vie beginnen met onze opening op vrijdag 20 september Je hoeft je alleen maar even op te geven dan gaan ve ernaaar met z'rs allen naar de muziekfeesten. De contributie bedraagt dit jaar weer f 32,50. Werk dat het liefst zo gauw mogelijk af, want er zijn altijd van die grapjassen die pas op het einde van het sei zoen betalen als ze tevreden zijn geweest. Eind goed al goed dus. Ben je sportief, creatief, humoristisch, zit je vol goede ideeën en ben je knap of lelijk (maakt niet uitho r) en ben je 15 jaar of ouder sluit je dan ook aan bij de Katholieke Plattelands Jongeren en tot vrijdag om 20.00 u in de Hoefslag. Het bestuur. ernaar

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 16