l,SO J a*» j» HAHMONIE ST. C.ATHAHINA 5 SciUS .JEUGDORKEST Zondag 15 spetember a.s. begint om 11.00 uur weer de wekelijkse repetitie. Van vrijdag 20 t/m zondag 22 september a.s. vindt weer ons traditioneel muziekfeest plaats in de feesttent op de Vlies te Veulen. Het pro gramma was u natuurlijk al lang bekend, maar toch voor alle zekerheid in het kort een herhaling; Vrijdag; Muziekavond voor iedereen die fan is of wil worden van echte rockmuziek uit de regio. Afwisselend zullen optreden de orkesten Groovy en Wild Voice. Groovy zal naast een aantal eigen nummers, ook stukken presenteren van Eric Clapton, Joe Cocker en de leendarische Doors. Deze muziek zal garant staan voor een Groovy Feeling Wild Voice is uw trekpleister als u houdt van muziek van The Golden Earing, Brian Adams, Chicago, The Stones en de Dire Straits. De muzikanten van deze twee orkesten zijn bij velen van u bekend en afkomstig van eigen bodem. Zaterdag; Uiteraard vindt deze avond de trekking plaats van de hoofd prijs uit onze reuzenloterijWie zal de AUTO winnen?????????????? Misschien u wel!!!!! Een hele tent vol mensen zal aanwezig zijn om de winnaar te feliciteren. Dit raag niemand missen. De muziek zal op die avond worden verzorgd door het in het hele land en ver bui ten de grenzen bekende muziekgezelschap "DE DORSVLEGELS" Dit is weer eens een gelegenheid om alle volwassenen uit Leunen, Veulen en Heide tesamen een gezellige avond aan te bieden. Voor degene die het nog niet wist, de Dorsvlegels staan normaal garant voor volle zalen. De mensen moeten alleen zelf komen. U kwam toch ook???? Zondag;MArsc.oncours voor drumbands. Er zullen vanaf 11.00 uur elf korpsen aantreden om te proberen loon naar arbeid te krijgen. Naast hun eigen supporters verwachten wij ook nogal wat belangstellenden uit de regio. VANAF drie uur Live optreden van ROWWEN HEZE zie hierna entree-prijzen; Vrijdag en zaterdag vijf gulden Zondag concours vijf gulden Zondag Rowwen Heze tien gulden tenzij u snel bent en op de adressen in de voorverkoop een kaartjebemachtigd voor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 7