9 Uitslagen 3 sept. 91 Senioren 3 V. LEuNEN Beker IVO -Leunen 7 september JEUGD Bisschopsbeker Venray a SW.Boys B Leunen B W.Horst C Leunen C Regiobeker Leunen Dl Merselo El Leunen F1 6-0 -Leunen a -Leunen B -Hegelsom B -Leunen C -Ysselteyn C 3-1 -Volharding Dl 0-11 -Leunen El 1-13 -Sparta F1 1-4 Veteranen 7 sept.Ysselsteyn-Leunen 3-2 Senioren 8 sept. Montagnards RK.MSV 4 DIS 2 Leunen 4 Leunen 5 Leunen 7 1 ~Leunen 1 4-1 -Leunen 2 0-1 -Leunen 3 0-3 -Castenray 1 0-3 -Volharding 6 1-4 -Meerlo 5 1-2 FC DE STEEG - nieuws Nou, het eigen toernooi zit er weer op en net was geslaagd al zeg ik het zelf. De omstandigheden waren prima en iedereen was er om een handje te helpen. Daarvoor de complimenten vooral voor de da mes die voor het natje en droogje hebben gezorgd, de scheidsrechters, ozze videoman en last but not least os duo watblif en de moie mollige. Het toernooi werd gewonnen door FC 't Huukske in de finale tegen AC Hento die op hun beurt, 's avonds het vat bier wonnen in de lotery. Verder won het eamvan de Herberg de sportiviteitsbeker en dat is de belangrijkste dus ook de grootste van allemaal, jongens proficiat!! Voigend jaar doen we het weer zo (dit toernooi). Maar even wat anders. We kregen deze week namelijk het bericht dat onze kieper en clubman John Puts gaat vertrekken naar de selectie van SV Venray.Watbliefzult u wel zeggen, nou dat dachten wij ook. We wisten wel dat we een goede en fanatieke kieperhadden maar zoiets. Het bleek dat de kieper van Venray dat ook wist en die vertelde dat. Dus, weg kieper. Maar, John, we gunnen je het van harte en laat ze maar eens zien wat je kan. Succes! 6-0 V

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 10