x- v 3 leunen Uitstapje L.V.B. op 10 september. In tegenstelling tot andere jaren, toen we dikwijls ver schillende dames moesten teleurstellen, zijn er dit jaar nog verschillende plaatsen vrij. We hopen dat er zich nog dames zullen aanmelden. De reis gaat naar de Veluwe, met wildspeurtocht per bus. Verder bren gen we 'n bezoek aan het creativi.teitencentrum Gouden Handen. Kosten zijn 60,incl. koffie, lunch en diner. Opgave tot vrijdag 12 uur bij Cis van Dijck, tel 81774. L.V.B. LEUNEN EN VEULEN. Zondag 8 september om 10.30 uur OOGSTDANKVIERING op het plein voor de kerk te Heide. FC DE STEEG - nieuws Zo de recreatie-competitie is weer van start gegaan. Dit is de com petitie waarin we het vorige seizoen kampioen werden en dat zouden we vooral dit jaar ook graag worden. Waarom? Omdat we volgend jaar ons eerste lustrum vieren en zoiets als een kampioenschap verhoogd altijd de feestvreugde. Of dat lukt moeten we nog afwachten, we zijn in ieder geval goed begonnen tegen Meulewiekers 9 uit Venlo. Er werd vlot getikt en sportief gevoetbald dus lekker potje met veel kansen, vooral voor ons. Het duurde even voordat de eerste goal viel maar daarna ging het vlot tot 4-1 bij rust. In de tweede helft lietenwe achterin wat steekjes vallen en zogoed kunnen wij niet brei en dus, tegengoals. Maar, wij scoorden er ook nog een paar en dan is het niet zo erg. Onze kieper is het hier natuurlijk niet mee eens (fanatiek jonk) maar toch, de puntjes zijn binnen. Uitslag; 7-3 gescoord; Ron Vullings 2x, Frank Stevens 2x, Wil-bert Vullings, Frank Weys, Tonnie Theunis. Programma; A.s. zaterdag 7 september wordt ons eigen toernooi op de Wieen bij het Boschveldcollege gevoetbald. Dan zullen alle leden en hun gezin (nou ja gezin) eeri handje uit de mouwen steken zodat we er een sportief en gezellig dagje van kunnen maken. En voor wie wil kom gerust eens kijken!! 8

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 9