Hfi' •:o HANDBOOGSCHUTTERIJ STJORIS Op zaterdag 31 augustus 1991 wordt het jaarlijks Altschieten verschoten. De aanvang is om 19.00 uur. Zorg dat je tijdig aanwezig bent. Ook dit jaar zijn er weer leuke prijsjes te ver-| dienen. Sa afloop is er uiteraard weer de altijd even gezel lige BARBEQUE. De eigen bijdrage is zoals altijd weer 5, p.p. De avond wordt naast de barbeque gevuld door spelletjesj bedacht door het feestcommitee.,pot Zaterdag Op zondag 22 september is het de bedoeling om weer een Short-Metric te organiseren. Opgave kan op de barbeque. Deze wedstrijd is een uitdaging voor elke 25 mtr. schutter. Doe eens een keer mee!! Verder informatie krijgt u te zijner tijd. O G»^ FC DESTEEG - nieuws Voordat ieder jaar de competitie weer van start gaat voetballen wij altijd een potje tegen Meerlo 3. Dit zijn leuke wedstrijdjes omdat we redelijk aan elkaar gewaagd zijn. OOk dit jaar ging het weer goed tegen elkaar op. In het begin van de wedstrijd hadden we nog lucht zat. en waren de beste kansen voor ons. We kwamen ook op voorsprong maar hadden er niet lang plezier van want we kregen er al snel een om de oren doordat Meerlo meer grip op de wedstrijd kreeg. In de tweede helft waren de beste kansen voorzover die er waren nog voor hun totdat de wedstrijd onderbroken moest worden wegens een blessure. Daarna werd de wedstrijd rustig uitgevoetbald en bleef het 1-1. Gescoord voor de steeg: iemand van Meerlo, maar ik ken de jongen niet, toch bedankt! Zaterdag moesten we jammer genoeg het toernooi van 't Huukske afzeggen omdat er niet genoeg spelers be schikbaar waren wat altijd vervelend is. De barbeque 's avonds was er niet minder om en prima verzorgd, onze complimenten hiervoor. Programma: 28-8 vergadering eigen toernooi. 31-8 Fc.de Steeg- Meulenwiekers 9 •i O O

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 9