L.V.B. AFD LEUNEN EN VEULEN 9 Cursus POLITIEK in kringverband) De cursus wordt gegeven in het gemeenschapshuis te Oostrum, en omvat 3 avonden, aanvang steeds om 20.00 u. 17 sept.onderwerp: Budgetbeheersing.beoordelingsnormen r.a.v. werklozen, vrouwen in de bijstand, enz. Inleidster; mevr.Stans van Huisseling van de Consumentenwinkel in Venray. 24 sept.onderwerp; GemeentefinanciënVerdeelsleutel Riiksoverh.- Provinciale overheid- artikel 12 status. Inleidster; mevr.Willem- v GArdingen-v.d.Elzen, Oud fractievoorzitter gemeente Grubbenvors 2 oktober, onderwerp: Dorpenplan en de gevolgen hiervan. Inleider; dhr.H.Phlipsen.IJsselsteyn. Oud Statenlid,Voorzitter Dorpsradenoverleg Tijdens de raadsvergadering in september komt de Dorpennota aan de orde. In de laatste bijeenkomst van de cursus wordt deze nota ook behandeld. Indien mogelijk zullen we deze raadsvergadering met de cursisten bijwonen. De kosten voor deze cursus zijn 15,Opgave tot 31 augustus bij Wies Weijs, tel 83192. Df tij M.Spreeuwenberg, tel 81904, Veulen. FC DE STEEG - nieuws Vorige week hadden we het over een natje en een droogje nou, dat hebben we deze week ook gehad maar dan op een andere manier. Goeie wat een stortbuien en wij maar voetballen. Maar desondanks, het nieuwe seizoen is weer lekker van start gegaan. Nog niet iedereen aanwezig maar voldoende om het eerste toernooi te voetballen. Het w het toernooi van. "Picardiebar" uit Venray en zij hadden de pech dat van de 10 clubs zich afmelden. Daarom werd er in 1 poule van 6 tee gevoetbald. We speelden de eerste 2 wedstrijdjes gelijk waarvan 1 tegen de latere winnaar "Old Stars" uit Venray (het was hun enigst puntverlies). Daarna verloren we van het fantieke voetballende "FC Hento", want fanatiek voetballen, daarvoor was onze conditionc basis toch nog een heel klein beetje te weinig. We speelden de 4e wedstrijd nog gelijk en wonnen de laatste. Het resultaat was een 3e plaats met 5 punten uit 5 wedstiijden en de dag erna hier en daar v spierpijn vermoed ik zo. Programma; 21-8 FC de Steeg- Meerlc 3 24-8 Toernooi FC 't Huukske, 24-8 Feestavond bij Fien en Hanny lol en goed humeur meebrengen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 10