Mededeling voor gebruikers van Geld- en Betaalautomaten Vanaf 01 juli tot circa 12 juli a.s. bent c.q. wordt u door middel van een bijsluiter bij uw rekeningafschrift op de hoogte gebracht van een wijziging in het gebruik van geld- en betaalautomaten Aan de informatie die u hierin aantreft willen wij het volgende toevoegen: aanpassing van de bestedingsruimte bij betaalautomaten zal plaatsvinden per 15 juli a.s. aanpassing van de bestedingsruimte bij geldautomaten zal de komende maanden gefaseerd plaatsvinden. De eerste tijd kan het dus voorkomen dat bij andere (Rabo)banken opnames kunnen worden verricht tot het tot nu toe voor u geldende maximumbedrag. Rabobank Leunen Albionstraat 26 tel. 82424 FC DE STEEG - nieuws. Zo, nu de zomeravondcompetitie er op zit waarin we lekker gevoetbald hebben en op een verdienstelijke 4e plaats geëindigd zijn, kunnen we nog een staartje afwerken van de recreatiecompetitie. De 4 perio dekampioenen uit deze competitie, waarin we kampioen werden, spelen nog tegen elkaar voor de beker. Hiervoor moesten we de streekderby voetballen tegen FC Veulen met als inzet een finaleplaats. Om een of andere reden zijn dit altijd moeizame wedstrijden waar het nodige in gebikkeld wordt. Zo ook deze keer. We wonnen typisch. Door een misverstand bij het Veulen in de verdediging tussen verdediger en kieper rolde de bal in de eigen goal. Jongens bedankt, want we hadden het nodig. We konden verder geen potten breken dus bleef het bij die ene goal. De volgende wedstrijd heeft meteen de hoofdprijs als inzet en een hoofdprijs wil iedereen winnen dus mannen,mouwen opstropen en der an 8

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 9