5.Samenstelling agenda 9 sept.'91 6.Rondvraag 7.Sluiting. DORPSRAAD LEUNEN A Bij deze nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering op 8 juli 1991 in De Brink Aanvang 20.30 half negen) Agenda: 1.Opening 2.Notulen vorige vergadering 3.Ingekomen stukken en mededelingen 4.Verslag diverse afgevaardigden. Verslag vergadering 10 juni j.l. De buurtvereniging van de Vicariepas heeft bij de Gemeente gevraagd om een afrastering te plaatsen voor de beek. De dorpsraad heeft in deze bemiddeld en er is inmiddels een afrastering geplaatst. De oudervereniging van de basisschool heeft aan de voorzitter van de Dorpsraad laten weten tevreden te zijn met de genomen maatrege- ling aan de Catharinastraat. In verband met de verkeersveiligheid van de schoolgaande kinderen is er een parkeerverbod ingesteld. De dorpsraad heeft een brief aan de Gemeente gestuurd met de volgende verzoeken: - De groenstrook aan de Verkleystraat te onder houden, de heg aan het Kapelpad te knippen, het gras van het cross veldje te maaien en de trottoirtegels van de Catharinastraat plaat selijk te herleggen. Aan de districtsvereniging Het Groene Kruis Nrd-Limburg is schrif telijk verzocht een onderzoek te starten naar de haalbaarheid van konsultatieburo in Leunen. Deze vereniging is momenteel bezig met een accommodatie onderzoek i.d. en zal t.z.t. daarover berichten ook wat betreft de haalbaarheid van een konsultatieburo. G.v.Ham secr.Dronsraad. I- V 3 L.3T_JDs'SlSr Op dinsdag 9 juli gaan we weer gezellig met elkaar een dagje fietsen met picknick. Bij goed weer natuurlijk!!! U gaat toch ook mee De route verklappen wij u nog niet, dat blijft een ver rassing. Wel kunnen wij u vertellen dat de tocht weer via diverse' mooie, vaak natuurschone en rustige wegen gaat, en is ca. 55 km. voor de gehele dag. Op geregelde tijden wordt er gerust. Brood - drinken en eventueel fruit zelf meenemen. We vertrekken om 9.30 uur 's morgens aan het gemeenschapshuis De Brink en hopen om ca 17.00-17.30 uur weer thuis te zijn. Het beloofd zeer zeker weer een gezellige dag te worden. Bij twijfelachtig weer kunt u bellen over het wel of niet doorgaan van de fietstocht bij Wies Weys tel 83192 of Bertha Geurts tel 82141, maar laat ons hopen net als andere jaren op stralend fietsweer op 9 juli a.s.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 5