11 KpJVEULEN Het K.P.J, seizoen is afgelopen. 16 juni j.l. hebben we onze afsluitdag gehad. We zagen helaas geen andere oplossing om weer!!! naar een pretpark af te reizen in verband met het slechte weer. Omdat we normaal in het begin van het seizoen naar een pretpark gaan en dat nu al zijn geweest, hebben we besloten om dan te gaan kaoen. We hebben hiervoor ook alvast een datum geprikt, maar die geldt natuurlijk alleen Die datum is op 11 augustus. Ook de datum van het nieuwe seizoen is reeds bekend en wel op 20 september. Wij hopen dat dan iedereen weer present is om er weer gezellig tegen aan te gaan. Verder wensen we jullie een prettige vakantie en tot bij mooi weer. augustus of september De groetjes Het bestuur. JEUGDCLUE VEULEN A.s. donderdag 27 juni hebben we de laatste clubavond van dit seizoen. We gaan dan picknicken. Zorg dat je allemaal op tijd bent. Groetjes de Leiding. X- - V S 1 juli oriëntatie fietstocht. We vertrekken vanaf half 7 tot 7 uur bij de kerk. Gaarne op tijd. De onkosten zijn 5, 9 juli fietsdag. Vertrek om 9 uur bij de kerk. Lunchpakket en drinken meebrengen. Om ca.half 11 zijn we bij het kasteeltje in Meerlo, daarna om ca. 14.00 uur gaan we de streek- boerderij "De LOcht in Melderslo bezichtigen Hengelsportvereniging ()'t Alvertje", In de visvijver "Het Wanssums Ven" mag dit jaar niet op snoek gevi-- worden. De snoekstand moet zich herstellen in het nieuw gerealisee. ;e gedeelte. Ook de nieuwe aanplant langs de oevers en het nieuw inge zaaide gazon moet voldoende aangegroeid zijn om het te betreden. Vergunningen en de sportvisakte zijn verkrijgbaar bij H. Lenssen, Allegrostr7Venray. tel 87606 en Bij v Grootel Hengelsport Venra

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 12