6 FC DE STEEG- nieuws Zo, de kermis zit er weer op. Wij hopen dat iedereen het naar de zin heeft gehad, dan kunnen we ook weer volop aan de slag. Maar nu eerst wat uitslagen van voor de kermis. Dinsdag speelden we tegen U.V.B. uit Horst een bekende uit de recreatiecompetitie. In deze wedstrijd was er volop strijd en werd er geknokt voor iedere meter (letterlijk en figuurlijk). En raad nu eens wat de uitslag was? Jawel, ons derde gelijke spel van de vier gespeelde wedstrijden. Dit hadden we ook te danken aan onze keeper die met enkele kamikazeacties zijn doel (op 2 goals na) schoonhield. Uitslag: 2-2 Eon Vulli.ngs en Mat Vullings (beauty) scoorden voor de Steeg. Uitslagen miniveldtoernool Oploo; Steeg I (zaalteam) 5e bij de wedstrijdteams (6 deelneemrs) Steeg II 6e bij de recreanten 16 deelnemers). En een prima 4e plaats voor onze hardwerkende dames die dit resultaat bereikten tussen allemaal bestaande damesteams. (6 deelnemers). Programma zomeravondcompetitie zondag 2-0 FC DE Steeg - Anjer boys aanvang; 30.30 p.s. Mocht u eens willen komen kijken. De wedstrijden voor de zomeravond competitie worden allemaal gespeeld op het U.V.B.-terrein in Horst. Dit is via de Provinciale weg richting Grubbenvorst en dan achter het tankstation rechts af. H«ngels|;ortwenlging Adertje", Bij de jeugdselec.tiewedstrijd van 12 mei in Wanssum hebben Emiel Truyen en Martijn Houben zich weten te plaatsen voor het Ned.Kampioen schap Jeugd. Proficiat cn veel succes bij het N.K. Op de nationale hengeldag hebben 31 jeugdvissers deelgenomen aan het jeugdvissen van 't. Alvertje en De Roerdomp in de vijver De Ballonzuil te Merselo. De vijf eerste plaatsen waren voor de jeugdleden van 't Alvertje; 1 Paul v Haeren, 2 Ton Kunen3 Bregje Bi esterbos, 4 Rens v.d.Kerkhof on 5 Emiel Truyen. Contributie van seniorleden is 33,jeugdleden 5,sportvis- akle is 12,50 bankar 140003614, postbank nr 5134986 l.n.v.'t Alvertje. Na overmaking ontvangt men alle visbescheïden thuis. Verder alle informatie in het visboekje van maart 1991 van 't Alvertje of bij de secr.Hay Lenssen, Allegrostraat 7. Venray tel 87606

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 7