Hengelsjwtoerenlging /UvertjV, Het streven is er op gericht om de visvijver Het Wanssums Ven begin mei open te stellen voor te vissen in het nu gerealiseerde gedeelte Wij verwachten wel dat de leden mee helpen aan de afwerking, in het info boekje nr 5 van maart staat alles over contributies en aar U mag vissen. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij Hay Lens den Allegrostraat 7 Venray tel 87606 en bij van Grootel Hengelsport ■'enray. In Wanssum bij Harrie Theeuwen Houskui1straat 38, Wanssum el 1967. Selectiewedstrijd Ned.Kampioenschap senioren. Deelnemers aan deze selectiewedstrijd moeten zich voor 1 april opgeven bij ■:ene Wijnhoven Wanssum tel 04784-1628. Selectiewedstrijd Ned. KAmpioenschap junioren. Deelnemers aan deze jeugdselectie moeten zich voor 1 april opgeven bij Jeu FRanssen Handelstraat 36,Venray tel. 84643 of Martin Branje Ravelstraat 35 Venray tel 81404. KAMPIOEM Na een lange en moeizame competitie gedurende de wintermaanden zijn de competitie wedstrijden weer voorbij, hierbij is ons biljart team eerste KAMPIOEN geworden in de B Klasse van de V.B.B. Proficiat. Het tweede team werd 9e in de C Klasse Ook in het driebanden werd weer een competitie gespeeld hierbij behaalde het team van Leunen'67 de eindstreep en wel op een 7e plaats. Aan de spelers die nu meedoen meedoen met de per soonlijke kampioenschappen veel succes hiermee tijdens de komende weken. Kom gerust eens kijken dinsdag 's avonds na 8.00 u 'k-kirk'k'kic-k'k'k'k-k-k-kick'kit-frk-k-kirk'k-kirk'k-k'k-klrk'jck'k-kicic-ickicklrk'k-k'k'kirk-k-k'k-k'yk-kiclrk KNVB

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 9