buro slachtofferhulp noord-limburg u VRAAGT VRIJWILLIGERS ©Nederlandse Vereniging voor Parapsychologie Het Buro Slachtofferhulp Noord-Liraburg geeft ondersteuning aan slacht offers van vernieling, diefstal, inbraak, mishandeling, beroving, zeden delicten en verkeersongevallen. Deze ondersteuning is: a. praktisch van aard (van hulp bij invullen van formulieren tot meegaan naar de rechtbank) b. gericht op de verwerking van het gebeurde c. gericht op het regelen van de schade. Het aantal mensen uit alle gemeenten van het Gewest Noord-Limburg dat een beroep doet op het buro neemt sterk toe. Om aan de groeiende vraag te kunnen beantwoorden zoeken we enthousiaste mensen, die op basis van vrijwilligheid gestalte willen geven aan de uit voering van de hulpverlening. Van vrijwilligers wordt verwacht dat ze: - goed met mensen kunnen omgaan - evenwichtig zijn - tenminste 8 uur per week beschikbaar kunnen zijn - de introductiecursus willen volgen - (bij voorkeur) over eigen vervoer beschikken. Geïnteressarden kunnen voor meer informatie dagelijks tussen 9.00 en 12.00 uur bellen naar het Buro in Venlo: 077 - 548030. Degenen die zich voor 28 maart aanmelden, worden uitgenodigd voor een algemene informatieavond over de inhoud van slachtofferhulpverlening. U kunt ook schriftelijk reageren. Ons adres is: Rijnbeekstraat 1, 5913 GA Venlo. M.L.A. Janssen-Brouwer coördinator Organiseert op vrijdag: 22 maart 1991, een lezing om 20.00 uur, door de kernkring Limburg. Het onderwerp is; "EEN PARAGNOST in de POLITIE-PRAKTIJK." gehouden door: drs.Frans Snel uit Bilthoven. Dit boeiende onderwerp gaat over voorbeelden van samenwerking van de paragnostGerard Croiset met de politie, deze laatste verwierf internationale bekendheid. Kaarten verkrijgbaar aan de zaal vanaf 19.30 uur in het "Gemeenschapshuis", Watermolenstraat 1,Oostrum (nabij Station NS

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 13