4 DORPSRAAD LEUNEN Bij deze nodigen wij U uit voor de openbare dorpsraadvergadering op 11 maart 1991 in "de Brink". Aanvang 20.00 uur. Agenda. 1. Opening 2.Concept dorpennota 3. Notulen vorige vergadering 4.Ingekomen stukken en mededelingen 5. Verslag diverse afgevaardigden 6.Rondvraag 7. Sluiting. Verslag dorpsraadvergadering 14 januari 1991. De heer F. Ruyten (adviseur Stadspark Venray) bezocht onze vergade ring en vroeg ondersteuning door middel van verspreiding van kaart jes i.v.m. het plan Stadspark Venray. De dorpennota is uitvoerig aan de orde geweest; we hebben enkele verbeteringen aangebracht in deze concept nota, en de bijgaande vragenlijst beantwoord. Met het resultaat zijn we in bespreking geweest met de Gemeente en het buro Heeswijk (uitvoerder van de dorpennota). We hebben kontakt opgenomen met de gemeente Venray i.v.m. de struiken aan de Gussenstraat en de verkeersborden in deze straat. De struiken worden laag gehouden aldus de Gemeente en de eenrich- tingsborden zijn overbodig geworden omdat er nu een bocht in deze weg is aangelegd. G.v.Ham, secr.Dorpsraad. WSSKSNDDIENST HUISARTSEN Voor de patiënten van W.Bloemen, T.Lankveld, R.Gabeler, H.Schraven en J. Wittgen neemt waar; 9 en 10 maart Dr. H.Schraven,Stationsweg 15. tel 81465 Voor de patiënten van P. Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer F.Schmeetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J. de Vocht neemt waar; 9 en 10 maart Dr. F.Schmeetz, Aronskelk 76, tel 85900 Voor dringende gevallen kunt U terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 5