,,'t fCncllekt" LQJNCTi Knöllekes en Knöllinnekes In de eerste plaats willen wij iedereen heel har telijk bedanken voor de royale giften welke wij mochten ontvangen tijdens onze rondgang met de krant afgelopen zaterdag. Wij zullen er zuinig mee omgaan en alleen gebruiken voor aktivitei- ten t.b.v. de carnaval in Leunen. Verder willen wij de makers van de carnavalskrant (onze kranten commissie) feliciteren met deze goed verzorgde uitgave. Het was een krant welke met plezier en heel veel aandacht gemaakt is. 'T is fantastisch en wij rekenen weer op jullie medewerking voor de 20e uitgave. Knöllekes en Knöllinnekes, groot en klein. Carnaval gaat beginnen dat vind iedereen best fijn. Vanaf zaterdag vind je ons programma in de carnavalskrant. Wat daarvan vervallen is dat weten jullie wel onderhand. Wij sporen iedereen aan maak plezier en veel lol, maar hou het leuk en ga niet helemaal uit de bol. Onze vorsten Bert en Frank zullen wel zeggen hoe het moet. En wij gaan er vanuit dat iedereen dat dan ook zo doet. Onze prinsen Gerrit en Roy voegen de daad bij dat woord. En heel Leunen viert carnaval zoals het hoort. Zijn er vragen, ga gerust naar onze Raden van Elf. Dan zul je merken, Carnaval vieren kun je niet alleen of zelf. Wij hebben geprobeerd aan iedereen te denken in ons Knollenland. Daarom laat gaan en geef elkaar de hand. Iets wat heel hard nodig is in deze tijd. Hiervan krijg je nooit geen spijt. Knöllekes en knöllinnekes het bestuur heeft zijn taak gedaan en is klaar. Al was het op 't laatst wel een heel (optochten) geplaar. Komt allemaal en doe met ons mee tot dinsdagnacht. En je zegt aswoensdag 't was fijn dat had ik niet verwacht. Wij wensen iedereen veel schik. Tot Ziens. Carnavalsvereniging 't Knölleke CA**AYALSV|AO«S*Ö

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 9