30EREBRULLUFT LUENE 1991 As gillie goed ien ollië neeje agenda kiekt, dan ziede daor op dun urste zondag van ut neeje jaor staon dat dan de liedjesraiddag is en dat geej het afgespraoke urn daor naor toe te gaon De Urste Wiekveriëneging het ên schon spektakel vurbereid um op den middag, un ên uur of vief, ut Boerebruudspaar 1991 an owlie veur te stelle. Daor huurt netuurluk ok de rest van de rolverdaeling beej. Weej van de BBC wiete ze ker dat ut van dit jaor ok wêr ên hartstikke te gek gezel schap is. Daorum advisiere weej ow um mar es lekker daorop uut te trekke den zondagmiddag. Ge zut dur genne spiet van kriege, hoëguut daags daornao. Mar ja dat gut gelukkig ok wel wêr ovver Dus gewoon doen wohtot zondagmiddag dan allemaol!!!! Als U dit bericht in de Ruuper leest, duurt het nog maar slechts 5 weken dat 't alweer vastenavond is. Dus de hoogste tijd om aan de uitvoering van Uw plannen voor de op tocht te beginnen. Op 10 februari trekt er weer een optocht door de straten van ons Knollenland. Alle onderwerpen zijn welkom, ernstig, satirisch of komisch, als 't maar niet beledigend is. Denkt U wel aan de stevigheid van de constructie, want ook in deze tijd van 't jaar kan 't stevig waaien. Dat weten we nog wel van vorig jaar. De maximum maten voor wagens zijn: lengte 15.00 mtr., breedte 3,50 mtr. en hoogte 5.00 mtr. Als er liefhebbers aan het Veulen zijn die mee willen doen met de op tocht zijn ook die welkom. Iedereen veel plezier toegewenst in deze voorbereidingstijd. U kunt zich voor deelname aan de optocht opgeven bij J.van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 81693. BOEREBRUL LU FT Names de Boerebrulluft Commissie Luene Wil Loenen L U ENE VASTENAVOND 1991. 6

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 11