WEEKENDD I ENST HUISARTSEN 4. Voor de patiënten van W.Bloemen, R.Gabeler, T.Lankveld, H.Schraven en J.Wittgen neemt waar: 8 en 9 december Dr. J.Wittgen, Langstraat 106, tel 86082 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer F.Schmeetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J.de Vocht neemt waar: 8 december Dr.F. de Munck.Keizer, Paterstraat 60, tel 8880CJ 9 december Dr.G.van Loon, Paterstrat 60, tel 88800 Voor dringende gevallen kunt U terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur. ADVENTSCONCERT Het blokfluitensemble "en bloc" o.l.v. Ans Thijssen en het ensemble "Cantabile" verzorgen op 9 dec. om 15.00 u een advents- concert in de Kapel van St.Anna te Venray. "EN BLOC" is een onderdeel van de in 1982 opgerichte orkestvereni ging Venray en sinds 1985 speelt het ensemble olv Ans Thijssen. Tijdens dit concert vertolken zij het "Weihnachtsconcert" van V.Manfredini, een aantal Pantorales van A.L.Vivaldi en F.de Giar- dini, en delen uit de "Water Music" van GF Handel. "CANTABILE" is een ensemble, bestaande uit Monique de Boer sopraan, Liduïne Geurts alt-, en Henriëtte Spanjers die hen begeleidt op het orgel. Op het repertoire staan veel duetten, maar er wordt ook solistisch opgetreden. Omdat de advent nog maar net begonnen is, hebben de uit te voeren werken vooral als thema:- de aankondiging,- Maria's instemming, en lofzangen op Maria. Ook worden er nog twee kerstduetten gezongen:"Maria sass in ihren Saai" en "La Vierge la crèche". "En Bloc" heeft onlangs in Leunen nog een eucharistieviereing verzorgd.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 5