Parochie St. Catharina - Leunen Zoals U weet vieren wij dit jaar Allerheiligen op 28 oct. Enkele aanbevelingen: 1.Heeft het kruis een opknapbeurt nodig, dan spoedig doen. 2.De beplanting op de graven laag houden: niet te veel planten op het graf, en niet te hoog. 3.Als er iets geregeld moet worden over graven, kruizen of aanplan ting, kan men altijd kontakt opnemen met Jan Koch (tel 81658) of de verzorger:Teng Manders. 4.De grafrechten al betaald? Zo niet, doe het dan direct.Nogmaals de grafrechten zijn; Kindergraf 6,Enkelgraf ƒ10,Dubbelgraf 18,- KATTH BOND VAM OUDEEEN LEUNEN' Dinsdag 23 oktober houden wij weer onze jaarlijkse najaarsvergade ring in zaal Martens. Agenda 18.30 uur H.Mis voor onze levende en overleden leden. Aansluitend koffietafel in zaal Martens. Notulen Mededelingen, o.a. contributieverhoging. Dhr. Philipsen uit Venray zal een diaserie vertonen over Lourdes. Om 21.15 uur pauze met lotenverkoop. Om 21.45 uur komt dhr.Philipsen voor de tweede maal aan het woord met diaserie over Jerusalem en Israel. Om 22.15 uur loterij en sluiting van de bijeenkomst. Deelnemers aan deze bijeenkomst gelieve zich zo spoedig mogelijk op te geven, in verband met de koffietafel. Opgave bij Mevr.Pijpers Gussenstraat 7, tel 81519, of bij Mevr. Hendrikx tel 83517. Degene die gaarne Opgehaald worden moeten dit tijdig kenbaar maken. Wij zullen het zeer op prijs stellen als velen aan deze oproep gehoor geven. huwelijksfeest op woensdag 24 wordt er DONDERDAG 25 oktober niet bezorgd. Fam. G.Poels S.R.V.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 5