"KNÖLLINNEKE'S EN KNÖLLEKES" Het nieuwe vastenavondseizoen staat weer voor de deur. Als eerste zal er iets speciaals georganiseerd worden in de schouwburg van Venray. Wat is er namelijk aan de hand. De vorstenraad bestaat 2 x 11 jaar, dat was de reden dat alle Vorsten samen met het bestuur een avond georganiseerd hebben, op Deze avond zal bestaan uit ca.3 uur carnavalistische variaté, waarna een aantal Joekskapellen de avond gezellig vol zullen blazen. Iedereeu die zin heeft urn samen met de Raad van Elf, bestuur enz. deze avond mee wil maken, kan zich opgeven bij onze Vorst Bert Willems, tel 81184. Dit dient wel voor 1 oktober te gebeuren. Alle leden van de afzonderlijke commissies worden persoonlijk benaderd. Wij garanderen een gezellige avond. z^en8 Carnavalsver't Knëlleke Leunen. JEUGDPRONKZITTING 1990. Beste Jongens en Meisjes. Eind november is het weer zover. Dan gaat tegelijk met de zittings avonden de 5 de Jeugdpronkzitting van start. Enkele weken geleden hebben we hier al melding van gemaakt. Je kunt meedoen als muzikant, clown, playbacker, buutredener of tonprater, danseres of wat je maar bedenken kunt. Het mag alleen, maar óók met twee, drie of vier, of 'n hele club of vereniging!! Alle jongens en meidjes tussen 7 en 14 jaar welke iets op deze middag willen doen, kunnen zich vanaf nu opgeven bij: Leo Willems tel 85435. Enkijken is leuk,maar meedoen nog leuker. DIALECKTMIS OP RADIO. Op de zondagen 30 september en 7 oktober zullen via de Lokale Omroep Sevenum in het programma "Een boeketje Muziek" gedeelten van de Kruudwis-mis te horen zijn. Deze Plechtige Hoogmis, helemaalin het Venrays dialeckt, werd op zaterdagavond 18 aug.1990 in de St.Petrus Banden Kerk opgedragen. Het programma van de L.O.S. begint om negen uur 's morgens, wordt gepresenteerd door Piet Janssen en is te beluisteren via de FM-band op 105,5 MHz.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 8