H.S.V. 't ADVERTJE OOSTRUM Maandag 19 maart a.s. om 20.00 uur in zaal Van Dijk te Oostrum Algemene Ledenvergadering. Aan de orde komt de aankoop en de uitbreidin van de visvijver "Het Wanssums Ven" in Oostrum. De concept vergunning van de Provincie is binnen. Nu zijn wij bezig met de invulling van de werktekening. Daarbij willen wij ook graag Uw mening vernemen. De leden die hun contributie 1990 nog niet voldaan hebben, vragen wij dat zo spoedig mogelijk te voldoen. Vergunningen verkrijgbaar bij H Lenssen Allegrostraat 7 Venray. Inwoners De carnaval is alweer v< Knollerijk. toch nog even terug, vanwege er in de karnavalscourant een puzzel stond. Er waren er dan ook nog vele die de moeite genomen hebben om die op te lossen en in te sturen en het was dan ook de moeite waard omrede er een mooie zin te voorschijn kwam in verband met' het 22 jarig bestaan van onze jeugdcarnaval. Deze zin luidde "Na tweeëntwintig jaar speelt de ieued het ook nu klaar, er waren vele goede inzendingen en na loting zijn de drie prijswinnaars uit de bus gekomen. De eerste prijs werd gewonnen door Fam.Manders van Megenstraat 12 De tweede prijs ging naar m.j.h.Steegs Albionsstraat 31 en er was ook nog een derde prijs die werd toegekend aan Fam Direks Theeu- wenhofweg 3 De prijswinnaars van harte gefeliciteerd en de rest van de inzenders hou de moed er maar in we komen het volgend jaar terug en je moet maar denken de aanhouder wint. Verder zeer veel dank aan de Fam.van den Heuvel-Gommans die toch al jaren hun hoofd buigen en zorgen dat wij die puzzel in de carnavalscourant krijgen. De prijzen kunnen worden afgehaald bij J.Martens, Boodenstraat 14, Leunen, Wij zullen maar zeggen allen hartelijk dank voor de genomen De Krantencommissie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 8