6 VASTENAVOND 1990 Voor nieuwe inwoners van Leunen is het goed om te weten dat er voor deelname aan de optocht geen inschrijfgeld wordt gevraagd. Wie een technisch probleem heeft waar men geen weg mee weet kan zich melden bij de optochtcommissie, dan zoekt die iemand om samen met U, in onderling overleg, het probleem uit de wereld te helpen. Voor de gemotoriseerde deelnemers is het van belang om te weten dat de normale W.A.verzekering voor 't voertuig is vereist. Stop een briefje in de brievenbus, met naam en adres als U zich wilt opgeven en ik zou niet thuis zijn. Dan kan ik op 't opgegeven adres navraag doen, naar datgene wat van belang is. Voor deelname aan de optocht in Leunen zowel als in Venray wordt Uw opgave graag in ontvangst genomen door de optochtcommissie, J.van Meyel, Vullinghsstraat 52, Leunen, te.81693. NAAM GEMEENSCHAPSHUIS LEUNEN Afgelopen zondag vond de stemming plaats over de nieuwe naam van het gemeenschapshuis. Er werden in totaal 23 stemmen uitgebracht, als volgt verdeeld: 3 namen kregen 1 stem 2 namen kregen 2 stemmen 1 naam kreeg 3 stemmen 1 naam kreeg 5 stemmen de winnende naam kreeg 8 stemmen. Zondag 25 maart wordt tijdens de opening de naam bekend gemaakt. De kommissie Voorberd/ding Opening zal zich beraden over de wijze waarop de prijswinnaar wordt bekend gemaakt. Graag willen we iedereen danken die een naam heeft ingezonden. Tevens willen we alle verenigingen danken die aan onze oproep gehoor hebben gegeven en een stem hebben uitgebracht. Uit de vele reacties hebben we kunnen concluderen dat het gemeenschapshuis Leunen toch een belangrijke plaats inneemt in ons dorp. Bestuur Gemeenschapshuis.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 7