,,'t f^nillckc" Y In het jaar 1968 ontstond er uit onze Carnavalsvereniging, samen met enkele personen uit het jeugdwerk Leunen, de jeugdcarnaval. Velen hebben in de loop der jaren hun schouders gezet onder dit voornaam deel van onze Carnavalsvereniging. Namen durven wij hierbij niet te noemen, vanwege het grote aan tal wat zich hiervoor heeft ingezet. Nu, 22 jaar later, kunnen wij terug zien op een prachtige tijd. In de loop der jaren is door de inzet van velen iets moois gegroeid, wat niet meer weg te denken is. Enkele voorbeelden hiervan: - Jaarlijks een prachtige jeugdprinsenwagen - Jaarlijks diverse druk bezochte jeugdbals - Jaarlijks een jeugdprins, jeugdvorst en jeugdnar, com pleet met raad van elf en dansmarietjes - Jaarlijks 'n volledig jeugdprogramma. Carnavalsvereniging '"t Knölleke" Leunen vindt het fijn te kunnen zeggen, de jeugd mag wat kosten. Door de steun van alle inwoners en de giften van vele onder nemers zijn wij jaarlijks in staat dit te kunnen betalen. Velen jeugdige in Leunen en inmiddels ook al daarbuiten kunnen terugzien op de gezellige periode waarin zij lid waren van de jeugdcarnaval Iedereen persoonlijk uitnodigen kan helaas niet; iedereen is van harte welkom. Een mooi moment om weer eens leuke herinneringen op te halen en elkaar weer te ontmoeten. Personen en tijden zijn hard veranderd. Samen met onze huidige jeugdleiders en de jubilerende jeugd staan wij op zondag 4 februari klaar in het Gemeenschapshuis om samen met velen een gezellige middag te beleven. Aanvang 14.11 uur. Tot -ziens. Carnavalsvereniging "'t Knölleke" Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 5