L.V.B. LEUNEN l maandag 29 januari om 20.00 uur LEDENBIJEENKOMST het gemeenschapshuis. Op deze avond houdt dhr.F. Weymans, voorlichter afd.Milieuzaken' van de gemeen te Venray, een lezing met als titel: "huishouding en Milieu". Dagelijks worden we geconfronteerd met de ernstige gevolgen van milieuverontreiniging. Ook in ons huishou den hebben we er mee te maken. Dhr.Weymans geeft uitleg over hoe we eraan kunnen bijdragen om tot een schone wereld te komen. Op deze avond is er ook gelegenheid om de contributie te betalen. De L.V.B. Kring Venray organiseerd samen met de Rabobank een Informatiebijeenkomst voor vrouwelijke (mede)ondernemers. in het Gemeenschapshuis Oostrum, op maandag 19 febr. 1990 van 13.30 uur tot 16.30 uur. Tijdens deze bijeenkomst wordt ingegaan op de financiering van on dernemingen en de positie van de vrouw die daarbij betrokken is als zelfstandige ondernemer, partner of echtgenote. Steeds meer vrouwen raken op de een af andere wijze bij het onder nemen betrokken. In veel bedrijven voert de vrouw van de ondernemer de administratie. Veel echtgenoten beslisen mee over de inverste- ringen voor het bedrijf. Steeds vaker is de vrouw van de ondernemer medeondernemer. Bovendien is er een groeiend aantal vrouwen dat zelf een onderneming start of onderneemt. De Rabobank acht het van belang dat de vrouw die in het bedrijf meewerkt en meedenkt ook goed op de hoogte is van de bancaire zaken. De informatiebijeenkomst is bedoeld om te laten zien welke afspra ken een rol spelen bij de financiering van een onderneming. Aan de hand van concrete voorbeelden wordt uitgelegd welke invloed verschil lende huwelijks-en andere relatievormen op de financiering hebben. Enkele onderdelen van het programma zijn: Inleiding "Het coöperatieve karakter van de Rabobank" door dhr. P.Rutten, directeur van de Rabobank Leunen. Videofilm"Vrouwelijke (mede)ondernemers en de Rabobank. Inleiding "de financiering van ondernemingen waarbij vrouwen be trokken zijn", door dhr.B.J.Verstegen van het directoraat financie ringen bedrijven van Rabobank Nederland. Als u deze informatiebijeenkomst wilt bijwonen kunt u tot uiterlijk 6 februari 1990 inschrijven bij de voorzitster van Uw eigen L.V.B.afdeling. tel 83192.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 13