VEULEN t Gaolde Paert" voor Jeil Sonnemans. Op zaterdag 20 januari vind in zaal Keukens te Veulen, de jaar lijkse uitreiking plaats van 't Gaolde Paert". De uitreiking en de feestelijkheden hier om heen, is in handen van de Vasten avond vereniging 't Dartele Veule", als zijnde de meest representatieve Veulense vereniging. Deze Zeer Hoge onderscheiding is dit jaar toegekent aan de heer Jeu Sonnemans. De thans 54 jarige Jeu Sonnemans geboortig uit America, woont sedert 1969 aan de Brugpas te Veulen. Hij heft zich sinds dien op velerlei gebied verdienstelijk gemaakt voor de Dorpsgemeenschap Veulen. Hij was een grote stimulator voor de diverse verenigingen, waar van hij vaak een of andere bestuursfunctie beklede. Zodat het niet verwonderlijk is dat hij tot Voorzitter van de Verenigings raad werd gekozen, welke functie hij nu al 10 jaar vervuld. Een zelfde aantal jaren is hij ook binnen de Dorpsraad actief werkzaam Elk jaar is hij velen en velen uren in touw bij de opbouw en organisatie van het Dorpsfeest met het Zeskamp gebeuren, welke door zijn bezielde leiding tot een jaarlijks terugkerende gebeurtenis is uitgegroeid. Ook op het gebied voor de ontspanning van de jeugd heeft hij zijn sporen verdiend. Door zijn inzet werd het meisjes-gilde om gezet in de jeugdclub Veulen, voor zowel jon gens als meisjes. Ook de L.V.B. afd.Veulen maakt maar al te graag gebruik van zijn kwaliteiten bij het uitzetten van de route van hun jaarlijkse droppingsavond Voor al dit belangloos werk voor de ge meenschap, wordt hij zaterdag 20 januari in het zonnetje gezet. Wij wensen Jeu van harte proficiat met '"T GAOLDE PAERT".

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1990 | | pagina 14