LVB LEUNEN-VEULEN 21.16.5 Cursus Bedrijfsadministratie LVBKring Venray/S De werkgroep agrarsiohe vrouwen heeft geconstateerd, dat het ordenen, verwerken en opbergen van de "bedryfspapieren" steeds meer tijd vergt. De toenemende werkdruk kan verminderd worden door het aanleggen van een doelmatige bedrijfsadministratie. Het volgen van de cursus Bedrijfsadministratie kan voor velen dé oplossing zijn De eerste 3 bijeenkomsten bestaan uit uitleg en praktijkvoorbeelden over het ordenen, goed lezen (begrijpen), verwerken en opbergen van nota's, registratiepapieren, loonbriefjes etc. Bedrijfsadministratie dus Informatica is niet meer weg te denken. INOVA BV zal vertellen welke mogelijkheden er zijn om de Bedrijfsadministratie te automa tiseren. Kosten, mogelijkheden, kennis en natuurlijk waar men de juiste informatie kan inwinnen, worden toegelicht. Tijdens de laatste les kunnen onderwerpen naar eigen keuze worden ingebracht. Te denken valt bv. aan Belastingwetgeving Oort en/of Inkomen en gezinsbesteding. De cursus start op dinsdagmiddag 9 januari 1990 om 13.30 uur tot 16.00 uur en vervolgens elke dinsdagmiddag 16-23-30 januari en 6 februari 1990 van 13.30 uur tot 16.00 uur. Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum. Kosten De kosten bedragen 90,- inclusief lesmateriaal en con sumptie. OpgaveU kunt zich opgeven bij de agrarische contactvrouw of voor zitster van de LVB afdeling M Geurts, tel. 04785- 1592 Opgeven vóór 17 december 1989 De cursus gaat door bij minimale deelname van 15 cursisten Maximaal kunnen 20 personen deelnemen aan de cursus Bedrijfsadmini stratie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 6