Het nieuwe carnavalsseizoen nadert met rasse schreden. Op zondag 7 januari 1990 zijn wij van plan onze Liedjesmiddag te organiseren. Hiervoor vragen wij weer liedjes-Inzendingen. Graag inleveren bij'Jan Jenniskens, Albionstraat AO. Uiterste Inleverdatum is 1 december 1989 Op onze Algemene Ledenvergadering op 13 november a.s. zijn 2 bestuursleden aftredend en herkiesbaar. Volgens onze statuten is het mogelijk om zich als tegenkandidaat op te geven vóér 13-11-1989. Hebt U interesse meldt u zich dan voor deze datum bij onze voorzitter L Classens, Loenerveld 6 tel. 87016. Tevens zijn op zoek naar een nieuwe nar en enkele leden voor de Raad van Elf. Interesse Geef dan een seintje en wij komen graag met u praten. JEUGDPRONKZITTING Zondagmiddag 19 november a.s. om 1A.11 uur gaat de vierde jeugd carnavalsmiddag van start Deze is bestemd voor alle Jongens en meisjes tussen 7 en 1A Jaar van Leunen, Veulen en Heide. Het belooft weer een fantastisch gevarieerde middag te worden want met zoveel opgaven kan het niet meer stuk gaan De Jeugdzittlngscomissle is volop aan het werk om het geheel zo mooi en zo goed mogelijk te laten verlopen. Wie weet komt HENNIE HUISMAN wel kijken 7 Maar voor het zover is, hebben we twee repetities en wel als volgt: a.s. zaterdagmiddag A november van I6.00tot 18.00 uur in de Peuterspeelzaal (wegens verbouwing van het gemeenschapshuis) en zaterdagmiddag 18 november van 1A.00 tot 16.00 uur in het Gemeenschapshuis S.v.p. eventueel spullen die Je wilt gebruiken fen één goede geluidscassette meebrengen I INFO Leo Wlllems, tel. 85A35

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 13