JEUGD CARNAVALSZITTING JEUGDPROMKZITTING 19 november a.s. Er zijn al 7 groepen aangemeld, welke totaal met 28 personen zijn. Dat is één fantastisch resultaat, maar we willen ook graag jongens en meisjes hebben, die 'live' optreden bv. als buutreedner of tonprater, komiek, muzikant clown of als zanger of zangeres. Of misschien iets met licht en geluidseffecten. Ben je tussen 7 en 14 jaar, laat dan zien en horen wat je kan en geef je zo spoedig mogelijk op bij Leo Willems, Albionstraat 8a Leunen Tel. 85135 Ps, Op zaterdagmiddag 1 november is de Ie repetitie voor alle artiesten (oefen met een apart en goed cassettebandje CARNAVALSZITTING EN De carnavalszittingen worden gehouden op vrijdag 17 en zaterdag 18 november a.s. De kaartverkoop zal plaatsvinden op zondag 29 oktober in café Martens. Het Zittingscomité LVB LEUNEN De "Unie van de Katholieke Vrouwenbeweging Limburg" nodigt U uit voor een studiemorgen op dinsdag 21 oktober a.s. in de "Oranjerie" Thema: "Hoe kunnen wij als gelovige vrouwen onze bijdrage leveren aan de samenleving, nu en in de toekomst 7" Inleidster is Zr. Paulini Linderhof, werkzaam bij de Stichting Mgr. Schrljnenhuis. Programma 9.30 uur aankomst met koffie/thee 10.00 uur Welkomstwoord door voorzitster Corry v d Velden 10.10 uur Inleiding door Zr Paulini Linderhof, waarna in groepjes gediscussieerd wordt. 13.00 uur sluiting. Kosten 5,00 incl. koffie/thee. Opgaves vóór zondag 15 oktober bij Annet Litjens, tel. 87038

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 8