21.1)1.3 Je blijft in dat woord steken en laat alle andere woorden aan je voorbijgaan. De spreker moet verder zonder jou. Je hebt afgehaakt. Je staat stil bij dat woord, dat je helemaal in beslag neemt. Het raakt je tot op de bodem van je ziel. Het kan een woord zijn, dat je uitermate ergert en je vreselijk kwaad maakt. Daarom bijt het zich in je vast. Het kan ook een woord zijn, dat als een bliksemflits alles in het licht zet, dat als een sleutelwoord deuren opent en perspektief biedt. Het verlossende woord, dat troost en bevrijdt "Ik zal er zijn voor jou. Mijn naam is in de palm van Gods hand ge schreven. De Heer is mijn Herder". Zo'n woord is kostbaarder dan zuiver goud. Je prent het in je geheugen, je schrijft het met sierlijke letters, je hangt het als een spreuk aan de muur. Het verrijkt het huis, dat je bewoont. Het stelt je in staat, het leven aan te kunnen, in welke vorm het zich ook presenteert. Dr Theo van de Vossenberg. DAMESKOOR LEUNEN 30 oktober hebben we de UITWISSELING met de gezamenlijke koren in Oirlo. Dames sla geen repetitie over want we hebben het hard nodig 1 november is er KIENEN voor de kas. Er wordt een grote opkomst verwacht. WEEKENDDIENST HUISARTSEN Voor de patiënten van W.Bloemen, R E Gabeler, T Lankveld, H Schraven en J Wittgen neemt waar 14 en 15 okt. Dr Bloemen, Stationsweg 15, Tel. 81465 Voor de patiënten van P Corver, G van Loon, F De Munck-Keizer F Schmeetz, D Vercauteren, Dr Coenen en J de Vocht neemt dit weekend waar: 1*) en 15 okt. Dr Vercauteren, Merseloseweg 33, tel. 82200 Voor dringende gevallen kunt u terecht 'sroorgens van 10 tot 11 uur en 'smiddags van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 4