HARMONIE ST.CATHARINA2 ™8 1 Vla deze weg willen wij iedereen bedanken die op welke wijze dan ook heeft meegewerkt aan het welslagen van ons muziekfeest. Wij weten ons afhankelijk van zovelen en kunnen dan gelukkig constateren dat velen ons ook die noodzakelijke hulp verlenen. HARTELIJK DANK en graag tot het volgend Jaar MUZIEKFEESTEN 1989: Dirigent Toon Schellens: Zaterdagavond hebben vele mensen gebruik gemaakt om Toon Schellens en familieleden de hand te drukken in verband met zijn Zilveren Jubileum als dirigent bij onze vereniging. Wij zijn als vereniging bijzonder blij dat we Toon deze receptie hebben mogen aanbieden voor het vele werk wat hij in de afgelopen Jaren voor ons gedaan heeft. Nog blijer zijn we dat we hem deze receptie HEBBEN aangeboden, nu we helaas heel recent hebben vernomen dat Toon Schellens om gezondheids redenen op doktersadveis heeft moeten beslissen om de eerstkomende jaren alle muziekkorpsen, die nog onder zijn directie stonden, los te laten. Voor ons betekent dat helaas dat we nu definitief van Toon als dirigent afscheid moeten nemen. Om in alle rust te kunnen uitzien naar een voor onze vereniging geschikte dirigent, hebben we besloten voor een overbruggings periode. Tijdens deze periode kunnen we - ook dankzij een tip van Toon Schellens - in alle rust verder ter voorbereiding van onze eerstvolgend presentatie in de Schouwburg op 7 januari a.s. Als invaller heeft zich beschikbaar gesteld de heer Eric Swiggers uit Vlierden. Het jeugdige enthousiasme, dat hij uitstraalt, geeft ons het volste vertrouwen dat we de komende tijd goed uit de brand worden geholpen. Immers Toon Schellens was bij zijn start in 196^1 als dirigent ook nog maar een "broekie" die echter met zijn jeugdig enthousiasme onvoorstelbaar ver heeft gebracht. Ook nog vanaf deze plaats willen wij Eric heel veel succes wensen en van de anderen vragen wij uiteraard om daarvoor alle medewerking te verlenen. 22 oktober Rondgang door Leunen i.v.m. "TON" voor het Gemeen schapshuis 29 november Cecil ia-avond in Zaal Martens

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 9