DORPSRAAD LEUNEN ..o.« Bij deze nodigen wij U uit voor de openbare Dorpsraadvergadering van a.s. maandag 9 oktober in De Herberg. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1 Opening 2 Eerste rondvraag 3 Notulen vorige vergadering A Ingekomen stukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 Tweede rondvraag 7 Sluiting, q „n HalJi Mr de Haanstraat 18, Tel 106A2 Verslag Dorpsraadvergadering van 11 september 1989 Tijdens deze vergadering werd allereerst geïnformeerd hoe het zit met de groentewagen die iedere vrijdagmorgen op de parkeerplaats bij de kerk zijn groenten en fruit verkoopt. Vanuit de Gemeente werd ons medegedeeld dat er een vrije concurrentie moet zijn en men alleen een vergunning kan weigeren wanneer door onderzoek kan worden aangetoond dat de gevestigde zaak zoveel schade lijdt dat die het niet meer kan bolwerken. Zo is de wet, dit is een landelijke regeling. In verband met de overlast die vrachtwagens in de Van Megenstraat en de Vullingsstraat veroorzaken zoekt men nu op adveis van de Gemeente contact met de politie voor een oplossing. Er werd afgesproken een afvaardiging vanuit de Dorpsraad naar de receptie van de heer A Schellens te sturen naar aanleiding van zijn 25 jaar jubileum als dirigent van onze Harmonie. LVB LEUNEN Donderdag 12 oktober HERFSTWANDELING in de bossen aan de Lorbaan. Vertrek om 13.30 uur bij het Gemeenschapshuis. Kosten 2,50 Opgaves tot 8 oktober bij Cis van Dijok tel 8177A. Willen de dames die graag per fiets gaan, dit bij opgave vermelden! sus KALLIGRAFIE georganiseerd tot 15 oktober bij Maria Theunissen, tel 8A559 Lees ook blz 16 tf koop «Wwi Bloemkool en bloeiende winterviolen. Cornelissen, Scheiweg 11, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 7