De Handboogvereniging St Joris Leunen wil Gerard met deze 3 titels hartelijk feliciteren. Ter gelegenheid hiervan wil de Handboogvereniging Gerard op zaterdag 21 oktober 1989 een RECEPTIE aanbieden in café-zaal Martens, Albionstraat 32 te Leunen. Gelegenheid om onze Kampioen van Limburg én Nederland te feliciteren is er van 20.00 tot 21.30 uur. Bestuur H.B.S. St Joris Leunen. LVB LEUNEN-VEULEN Studiemiddag voor agrarische vrouwen op 21 oktober 1989 Thema: "Arbeidsomstandigheden en gezondheid op het bedrijf" Plaats: Praktijkschool Horst van 13.30 tot 16.00 uur Kosten 3,00 De Werkgroep agraische vrouwen van de L.V.B. Kring Venray organiseert een studiemiddag. Deze is bestemd voor alle meewerkende agrarische vrouwen. Het thema omvat: - samen denken met onze man en meewerkende kinderen over een goede werkhouding en werkomstandigheden op het bedrijf - welke beschermingsmogelijkheden zijn er tegen het klimaat, geluid, schadelijke stoffen, dampen en gassen, waarin dagelijks het werk moet worden verricht. Dhr Soree van het B.G.D. (Bedrijfsgezondheidsdienst) heeft de leiding over deze middag. Hij laat ons met video beelden en projektiescherm zien hoe het ook anders kan. Mw Mols krijgt tevens de gelegenheid om het onderzoek en het enquêteformulier over de scholingsbehoefte op de Parktijkschool te Horst toe te lichten. "Denk mee voor een goede gezondheid, U komt toch ook U kunt zich opgeven in uw afdeling om het vertrek gezamenlijk te regelen Leunen Tel 83192 Veulen Tel 81901 LVB VEULEN Willen de kollektanten de envelopjes ophalen voor de Geestelijk Gehan dicapten in de week van 9 tot 11 oktober a.s. Inleveren vóór 15 okt. bij Mien Spreeuwenberg. Bedankt

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 17