21.35.3 Ook brengen jaarlijks ruim 6000 militairen met hun aalmoezeniers in kleine groepjes, geheel op vrijwillige basis, enkele dagen door in het vormingscentrum "De Vlasakkers" te Amersfoort. In dit zojuist uit vrijwillige bijdragen en giften geheel gerenoveerd centrum bespreken zij hun problematieken met elkaar en hun aalmoezeniers. Ook bestaat er de gelegenheid zich terug te trekken in de intieme kapel, in dit huis "stiltecentrum" genoemd, om zich te bezinnen op hetgeen hun leven meer zin kan geven. Dit alle3 kost uiteraard, buiten veel toewijding van de aalmoezeniers en de tehuisleiding, geld, veel geld. De overheid draagt voor 100 de kosten van de direkte geestelijke verzorging in de krijgsmacht, doch ons werk moet voor ongeveer 80% worden gefinancierd uit vrijwillige bijdragen. Daarvoor wordt jaarlijks in de parochies een beroep gedaan op het thuisfront om dit werk financieel te steunen. Wij nemen niet aan, dat ons werk voor uw dienst plichtigen uw parochie "koud" laat. U kunt ons werk 3teunen door een gift op giro 520000 of 7033 of bank 70.70.70.236 t.n.v. Stichting Nationaal Katholiek Thuisfront, Linnaeuslaan 2, 3571 TW Utrecht. Met vriendelijke groet, stichting Nationaal Katholiek Thuisfront, A.P. van Diemen, voorzitter. WEEKENDDIENST HUISARTSEN Voor de patiënten van W.BLoemen, R E Gabeler, T Lankveld, H Schraven en J Wittgen neemt waar 2 en 3 september Pr Schraven, Stationsweg 15. Tel. 81165 voor de patiënten van P Corver, G van Loon, F De Munck-Keizer, F Schmeetz, Dr Coenen, D Vercauteren, J de Vocht neemt dit weekend waar 2 en 3 september Dr de Vocht, Henseniusstraat 13a, Tel. 81878 Voor dringende gevallen kunt u terecht 'smorgens van 10 tot 11 uur en 'smiddags van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 4