DORPSRAAD LEUWEN z,.,2.u Bij deze nodigen wij u uit voor de openbare Dorpsraadvergadering van maandag 11 augustus 1989 in de kleine zaal van het Gemeen schapshuis? Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1 Opening 2 Eerste rondvraag 3 Notulen vorige vergadering 1 Ingekomen stukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 Tweede rondvraag 7 Sluiting. G van Ham-Kurstjenssecretaresse. Verslag dorpsraadvergadering 12 juni 1989. Voor deze vergadering hadden wij Adjudant Janssen van de Gemeente Politie te Venray uitgenodigd voor een gesprek over de criminaliteit en verkeersveiligheid in Leunen. Tijdens zijn zeer boeiend betoog kwam onder andere naar voren: het gestarte proJekt"Anti Vandalisme" op de scholen (het schoonmaken van muren door de daders van grafitici). De problemen rond de Discotheek "De Steeg".Op scmmige tijden een te groot aantal bezoekers. Wat betreft de verkeersveiligheid meer alcohol controles, controle op taxichauffeurs die vaak te snel rijden. Opnieuw kwam de snelheidsbeperking van 50 Km op de Albionstraat ter sprake. Tenslotte hamerde Adjudant Janssen op het dragen van auto gordels. Verder werd ons medegedeeld dat door de bewoners, die wonen rond de Bershofbezwaar is gemaakt tegen de wijzigingen van het bestemmings plan aldaar. Met Wethouder Willems, leden vein de Dorpsraad en belang hebbende is hier over gesproken. De Wethouder zal proberen zoveel mogelijk aan de geuite wensen tegemoet te komen. Op 9 september a.s. is de Monumentendag. Dit Jaar voor de Gemeente Venray in Leunen. Dat wil zeggen: een tentoonstelling over Leunen en een uitgestippelde route door Leunen. Tenslotte trouwde op 16 juni jl. onze vroegere secretaris Peter van Berlo. Namens de Dorpsraad werd de receptie bezocht. TIROLERMATINEE op zondag 20 augustus cm 13.00 uur

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 5