HARMONIE STCATHARINA21 28 A i." Ondanks de afgesproken en eenieder toekomende «BK vakantie, heeft het bestuur toch gemeend posi- Jy tief te moeten reageren op het verzoek van de Handboogschutterij St Joris cm een serenade te brengen tijdens de receptie van vrijdag 14 juli voor de successen van hun leden Piet Martens en Rudy Loenen. De leden worden a.s. vrijdag 14 juli om 19.15 uur verwacht bij het Gemeenschapshuis te Leunen. BOND VOOR OUDEREN LEUNEN By voldoende deelname gaan we op donderdag 31 augustus voor een middagtrip naar Xanten. Nabij deze plaats is men een Romeinse Nederzetting, welke bij toeval is ontdekt, aan het opgraven en restaureren. Miny Wittinghofer-Reintj uit Borekhuizen zal ons alles vertellen over deze bezienswaardigheid. Daarna kunnen we nog een bezoek brengen aan Xanten met z'n mooie Basiliek. We vertrekken rond twaalf uur en zijn rond 7 uur weer thuis. De kosten zijn 17,50 per persoon. Opgave vó<5r 23 juli by L Jenniskens, Vullingsstraat 31of J Reintjes, Gussenstraat 17. Onze Najaarsvergadering houden we op vrijdag 27 oktober cm 19.00 uur in zaal Martens voorafgegaan door een H Mis cm 18.30 uur in de kerk. Een rijinstructeur zal ons allen kunnen vertellen over het verkeer, iets wat ook voor ons ouderen een belangrijk thema is. De Adventsviering zal dit Jaar gehouden worden op maandag 18 december van 11.00 tot I7T00 uur in Zaal Martens. Pater van de Zande zal deze middag spreken over Ontwikkelingslanden aan de hand van een diaserie. TE KOOP Diverse soorten koolplanten, preiplanten, sla, ijssla, krulsla en adyvieplanten. Tevens te koop: (nieuwe aardappelen) M Theunissen, Horsterweg 16, Leunen Tel. 81559

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 5