Afgelopen zondag heeft het jaarlijkse feest de Veulense mensen gezellig sportief bij elkaar gebracht. 's Morgens een druk bezochte Hoogmis in de met prachtige bloem stukken versierde tent. Deze Hoogmis werd verzorgd door onze nieuwe Rector, de heer S.Wijsman samen met Rector Hoogers en werd opgeluisterd door het Gemengd Veulens Zangkoor. Na de hoognis werd er gezellig gepraat onder het genot van een lekker kopje koffie en stemmigsmuziek van LUUSTER EFKES. Het middagprogramma begon cm half twee met Kind er zeskamps pelen opgezet en gemaakt door de Leiding van de Jeugdclub. De kinderen waren verdeeld in 6 groepen met de namen Rode bekjes, Groene bekjes, Gele bekjes, Blauwe bekjes, Paarse bekjes en Roze bekjes. Verschillende mooie spelen moesten worden gespeeld en ook was er een echt Rode Draad spel. De Gele bekjes waren het sterkst zij haalden de 1e plaatsI Iedere deelnemer kreeg een trofee in de vorm van een medaille. Na de Kinderspelen werd gestart met de Grote Stratenzeskamp. Onder grote publieke belangstelling werd spel voor spel met tussen loop van de Rode Draad afgewerkt. Een prachtige wisselbeker, vorig Jaar gewonnen door de Veulenseweg, stond te wachten voor de winnaar. Het was dan ook een spannende strijd, vooral captain Jan Bosgoed met zijn team, die het eerste spel wonnen, wilde deze winst niet meer afgeven om nu ook eens die begeerde Wisselbeker in het bezit te krijgen. warempel het lukte, met 22 punten werd de Lorbaan winnaar met een half punt verschil met de Eykenhof die met 21,5 punt tweede werd. Veulenseweg werd derde met 20,5 punt en De Vlies/Brugpas moest het met een vierde plaats doen met 17 punten. Zeer sportief en ongelofelijk spannend wa3 ook het TOUWTREKKEN. Toon Jacobs met zijn team, al twee Jaar in het bezit van de Wissel trofee Touwtrekken, trokken wat ze konden om deze wisseltrofee voorgoed in hun bezit te krijgen. Het lukte Toon echter niet; Harry van Rjjswjjck met zjjn Touwtrekploeg was dit jaar net 2 kilo sterker en werd winnaar. 's Avonds om 8 uur werd op spektaculaire wijze het nieuwe INFO-bord onthuld. Een zeer fraai bord waarop alle Veulense straten met hun bedrijven en zaken duidelijk in kaart zijn gebracht. Na deze gebeurtenis was er feest in de tent met Barbequeverzorgd door Theo en Marian Keukens en amusementsmuziek. Ook werden op deze avond de prijzen voor de spden uitgereikt en de prijzen die verbonden waren aan het onthullen van het INFO-bord.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 10