J\ (^4rümeJia Een ton voor het Gemeenschapshuis Geheel onverwacht werden we afgelopen week verrast met een zeer gulle schenking van de Stichting Wijkraad Leunen West. Deze Stichting werd in 1973 opgericht met het doel om een centraal antenne systeem in Leunen West te exploiteren. Met de aanleg van Kabel TV Venray kon de Stichting echter worden opgeheven. Tjjdens een algemene vergadering afgelopen week, waarin de Stichting werd ontbonden, bleek er een positief liquidatiesaldo te zijn van 7000,- Dit bedrag is, in overleg met de vergadering, in zijn geheel geschonken aan de aktie "Een ton voor het Gemeenschapshuis". Wij zijn het bestuur van de Stichting zeer erkentelijk voor deze gift. Onze dank gaat vooral uit naar de penningmeester de heer J. Raven, die gedurende 15 Jaren veel werk heeft verzet binnen de Stichting. Het bestuur van het Gemeenschapshuis zal kijken of er t.z.t. een bijzondere bestemming aan deze schenking kan worden gegeven. We houden hiervan op de hoogte. Laatste nieuws over de bouwplannen: Zoals U in Peel en Maas hebt kunnen lezen, heeft de Gemeente Venray onlangs de Bouwvergunning afgegeven. In de afgelopen maanden heeft de Bouwcommissie veelvuldig overleg gepleegd met architect, aan nemers en onderaannemers. Bouwbedrijf P. Bouten uit Leunen kwam uit eindelijk als gunstigste uit de bus. De komende weken zullen verdere bouwplannen worden uitgewerkt. We hebben goede hoop dat we direkt na de bouwvakvakantie met de bouw kunnen starten. Zodra het bouwschema bekend is, zullen de vaste gebruikers van het Gemeenschapshuis hiervan op de hoogte worden gebracht. Rest ons nog om iedereen een prettige vakantie toe te wensen. We houden U op de hoogte van de dingen die komen gaan. wordt vervolgd. TONEELVERENIGING Beste leden, Willen jullie de boekjes zo snel mogelijk bezorgen by J Hagens, Mr de Haanstraat 15 i.v.m. de verdere afwikkeling van de rol verdeling. Alvast bedankt en een prettige vakantie Namens het bestuur C. Kanters.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 5