HET GROENE KRUIS VENRAY ,,.27.1; Op 28 augustus a.s. start een gespreksgroep voor aanstaande ouders Deze gespreksgroep omvat een cyclus van 4 avonden, die telkens van 20.00 tot 22.00 uur gehouden worden in "De Clockert" Bergweg 4 te Venray. de 3 andere avonden worden gehouden op 4, 11 en 18 september 1989 en staan onder leiding van wijkverpleegkundigen. Op de 2e avond is een verloskundige uitgenodigd. Het ligt in de bedoeling in november 1989 nog een gespreksgroep voor aanstaande ouders te organiseren. ProgrammaTijdens deze avonden komen een groot aantal onderwerpen aan de orde en krijgen aanstaande ouders ruimschoots de gelegenheid zelf onderwerpen in te brengen. Ingegaan wordt onder meer op de taak van het Kraaracentrum, de wijze waarop de zwangerschap wordt beleefd en het verloop van zwangerschap, leefgewoonten, voeding, de eerste weken na de bevalling en de lichamelijke verzorging van de baby. Er wordt bovendien een videofilm vertoond over de geboorte en in formatie verstrekt over het Consultatiebureau voor Zuigelingen. By voldoende belangstelling wordt bovendien een Terugkom-avond georganiseerd voor de ouders met hun baby. Aan deze gespreksgroep kunnen alle aanstaande ouders uit de regio Venray deelnemen, zij het dat het aantal deelnemers om praktische redenen beperkt is tot 14 personen. Deelname kost voor leden van Het Groene Kruis 15,- per persoon en 20,- per echtpaar. Heeft D interesse, meldt u dan aan Regionale Vereniging Het Groene Kruis Venray, Bergweg 4, 5801 EG Venray. Telefoonnummer 04780-81269. Opgave kan van 08.30 tot 17.00 uur bij de administratie. Voor meer inlichtingen kunt u vragen naar de Wijkverpleegkundigen Marian Joosten of Truus Houwen. wrtftQ Diverse soorten koolplanten, preiplanten, S (fc iVvUr sla, ijssla, en andijvieplanten. Tevens te koop: (nieuwe) aardappelen. M. Theunissen, Horsterweg 16, Leunen Tel. 84559 GEVRAAGD Augurkenplukkers-sters H Holtackers, Kraaksepas 8, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 13