Rabobank EB PEUTERSPEELZAAL 'T UKKENEST «.a.s VRIJWILLIGERS GEVRAAGD Ouders met peuters opgelet I 1 Naar aanleiding van onze oproep twee weken geleden in De Ruuper hebben we enkele moeders bereid gevonden cm ons team te kernen versterken. Zoals jullie weten zitten we momenteel met een wachtlijst van een jaar. We willen daarom starten met een extra speelgroep op maandagmiddag en woensdagmorgen en zoeken hiervoor toch nog enkele mensen die - het leuk vinden om met peuters van 2 tot 4 jaar te werken en te spelen. - het fijn vinden cm ze te verzorgen - bereid zijn om korte cursussen te volgen die betrekking hebben op het werken als leidster. Hebt u interesse voor deze funktie en wilt u graag meer informatie dan kunt u kontakt opnemen met Marianne Claessens, telefoon 80481 of Mieny Litjens telefoon 88105 of loop gerust eens binnen op een speelochtend Onze Peuterspeelzaal is OPEN maandag- dinsdagT donderdag-en vrijdag morgen van 8.30 uur tot 11.15 uur. Met vriendelijke groeten, Leidsters en bestuur Peuterspeelzaal 't Ukkenest Leunen In verband met de naderende Vakantie-periode willen wij U op het volgende wijzen Om veiligheidsredenen zijn wij genoodzaakt onze voorraad Eurocheques tot een minimum te beperken. Derhalve raden wij U aan indien u uw cheques tijdens uw vakantie wilt gebruiken, deze minstens 14 dagen vóór uw vertrek aan te vragen. Dit om het niet voorradig zijn van uw cheques te voorkomen. Rabobank, Albionstraat 26, Leunen Tel. 82424

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 6