Zaterdag 10 .juni: Polio Finale voor A Jeugd te Baarlo. Aanvang 13.30 uur;vertrek 12.15 uur. 21.23.7 Sportweekend 1989 Afgelopen weekend werd het vierde Sportweekend van S.V.Leunen voor de D en E jeugd gehouden. De verwachtingen en vooruitzichten waren gunstig. Het fraaie weertype van de voorgaande weken gaf daar alle redenen voor. Ook voor dit Jaar, zo dachten wy, wederom een leuk programma en veel Jeugdleiders die aan dit weekend meewerkten. Op zaterdagmorgen arriveerden alle deelnemers vol goede moed. zy die voor de eerste keer meededen vol spanning over wat nog komen rooets. De bosspelen werden met veel overgave gespeeld en zelfs de Jeugdleiders konden, op een enkeling na, niet voorby de douaniers Het middagprogramma moets geheel gewijzigd worden vanwege de op komende regen. Tussen de buien door werden enkele wedstrijden ge speeld van de wedstrijden-kermis. Ook het avondeten ging er in als friet. Het avondprogramma moest vanwege het slechte weer in de kantine worden afgewerkt. De zelf gemaakte liedjes, tekenesta fette, kussengevecht en andere spelletjes verliepen erg leuk. Rond elf uur naar bed en slapen, nou ja slapen Het sportweekend roept kennelijk het verlangen op by jeugdspelers om NIET te slapen. Na het ontbijt werd toch maar besloten de sportmorgen doorgang te laten vinden. Rond 10 uur arriveerden de F spelers om deze zondag verder mee te spelen. Sportmorgen werd eveneens gehouden onder erbarmelijke weersomstandigheden maar dat kon de stemming niet drukken. 'sMiddags konden wy dankzy de medewerking van het Gemeenschapshuis uitwijken naar deze binnenlokatie. Onder grote belangstelling van de ouders mag ook dit steeds weer terugkomende onderdeel als geslaagd worden genoemd. Moe, slaperig maar toch nog voldaan, werd het weekend door Willy Claessens afgesloten. Voordat wy afsluiten dank aan allen welke dit mogelijk maken, met name de Jeugdleiders, Gemeenschapshuis Leunen, Café P Martens Leunen en ouders, welke dit evenement samen mogelijk maakten. Nogmaals bedankt en misschien tot het volgende jaar by ons eerste Lustrum. De Sportweekend Commissie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 8