BOND VOOR OUDEREN LEUNEN Tijdens de onlangs gehouden Ledenvergadering, hebben wij afscheid genomen van onze voorzitter Dhr. M Houben. Teng Houben heeft in Leunen en Veulen vele bestuursfunkties vervuld. Hem werd dank gebracht voor alles wat hij voor de gemeenschap betekend heeft, maar vooral ook voor onze vereniging. Uiteraard werd ook zijn vrouw in de hulde betrokken. Als nieuw bestuurslid werd gekozen Dhr. G.Manders Tot voorzitter werd gekozen Dhr. J.Reintjes Vice-voorzitter blijft Mver. van Vegchel secretaris Mevr. Jenniskens-Bouwman penningmeester Dhr. H.Janssen Mevr. M Voesten, lid Mevr. M Pijpers, lid Dhr. G Manders, lid Tijdens deze vergadering werd een film vertoond en een Inleiding gehouden door de Wijkverpleegster M.Joosten Het Groene Kruis be treffende. Uitstapje: Het jaarlijks Uitstapje van de Ouderenvereniging is dit jaar op maandag 5 Juni a.s. Nadere mededelingen volgen. Volksfeesten Baarlo: Op donderdag 25 mei a.s. is er een Ouderen- middag tijdens de Volksfeesten in Baarlo. Aanvang 13.3? uur tot ca. 17.30 uur. Aan het programma werken mee: Amusementsorkest TOEDEM, Dansgroep Baarlo, Pierre Cnoops, persentatie Gymclub Maasbree en Sef van Diederen. Kosten 3.50 per persoon, inclusief kop koffie of thee. Eventuele opgave vóór 1 mei bij Leida Jenniskens, Vullingsstraat 31. Diverse soorten Koolplanten, I KL sla, ijssla, andijvie en preiplanten. Groentezaden, Bloemenzaden,plantulen en pot potgrond Tevens te koop: Witlof, prei, wortelen, uien rode en savoyekool, aardappelen. M.Theunissen, Horsterweg 16, Leunen Tel. 84559

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 8