DORPSRAAD LEUNEN «.«.e Bij deze nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van a.s. maandag 17 april in de kleine zaal van het Gemeen schapshuis. Aanvang 20.00 uur. Agenda: 1 Opening 2 Eerste rondvraag 3 Notulen vergadering 20-3-1989 1 Ingekomen stukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 Nieuwe leden c.q. secretaris 7 Tweede rondvraag 8 Sluiting. j.Reintjes, voorzitter Verslag Dorpsraadvergadering van 20 maart 1989 Bij de eerste rondvraag vernamen wij dat Dhr. Houben als lid van de Dorpsraad bedankt heeft. Hij is eveneens al3 voorzitter van de Bejaarden Bond aftredend. De heer Reintjes heeft de plattegrond in de kast vernieuwd. Er waren klachten uit de Van Megenstraat over het parkeren op het grasveld aldaar. De nota van de Gemeente "Beleidsplan veel voorkomende criminaliteit" is aan enige leden van de Dorpsraad ter bestudering doorgegeven. Namens de Gemeente zoeken wij een contactpersoon om de zorg over de speelterreinen-speeltoestellen te bespreken. Van Harrie Heidens, namens het Dorpenoverleg, hoorden wij dat er voor Leunen 8 premie A-woningen zijn aangevraagd. Er komt binnenkort een apparaat op de Leunseweg richting Horst ter controle van de maximum toegestande snelheid in verband met de verkeers veiligheid. Er is bij de Gemeente een pot waaruit men kan putten om woningen te verbeteren. Hier wordt weinig gebruik van gemaakt; dit leidt tot vermindering van de subsidie. Mep kan tot juli hiervoor aanvragen indienen. Het Leuns Verenigingsboekje is klaar en naar de secretariaten van de diverse verenigingen doorgestuurd. Tenslotte bedankte Peter van Berlo als secretaris en lid van de Dorpsraad. De voorzitter en Harrie Heidens zullen tot dat er een nieuwe secretaris is, die taak zo lang overnemen. Onder het genot van een stuk vlaai (van Peter) bespraken wij, hoe uit deze impasse te komen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 7