DE STILLE OMGANG Het vorig Jaar hebben wij voor haar de opbrengst van onze 21.7.: Vastenaktie bestemd. DIT Jaar doen wij mee met de aktie van de zes Dekenaten in Noord-Limburg. Over waar ons geld naar toe gaat, hebt u reeds kunnen lezen in de krant. U kunt uw gaven voor de Vasten aktie stoppen in de zakjes van de Landelijke Vastenaktie dat u een van deze weken huis-aan-huis bezorgd wordt. Ook kunt u uw gift storten op de rekening van de Vastenaktie Noord-Limburg Bank rekeningnummer 1236.80956 te Horst. wy komen iedere week met een klein berichtje over deze aktie in De Ruuper. Deze aktie loop zowel in LEUNEN als VEULEN. Pastoor P.Ewals. In de nacht van 11 op 12 maart a.s wordt dit Jaar de STILLE OMGANG to Amsterdam gehouden. Vanuit Noord-Limburg en Oost-Brabant trekken ook dit jaar weer veel vrouwen en mannen naar Amsterdam voor een nachtelijke omgang. In het middelpunt staat de viering van de Eucharistie. Celebrant in de kerk van de Krijtberg aan de Singel is dit Jaar de nieuwe voorzitter van de Stille Omgang, Pater C.Smits, overste van het klooster der Paters van het H.Sacrament te Stevensbeék. De intentie staat dit jaar in het teken van het conciliair proces waarvan de volledige intentie luidt: "Voor Gerechtigheid, Vrede en Heelheid van de Schepping". Autobussen doenalle plaatsen aan in de regio. De eerste samenkomst is te Cuijck, waar om half tien een plechtig lof is. In Amsterdam is eerst een koffiepauze in de bekende Nieuwe Kerk op de Dam. Dan is eerst de omgang en daarna de eucharistieviering in de kerk van de Krijtberg. Daarna is er weer een koffiepauze met gratis koffie. Langs de kortste weg gaan men daarna weer naar huis terug. In de kerkportalen hangen affiches met alle informatie. Kosten zijn onveranderd 25,00 per persoon. Inlichtingen en kaarten zijn verkrijgbaar bij Leunen J Reintjes, Gussenstraat 17, tel. 83859 Veulen P Weljs, Veulenseweg 36 tel. 81889 Vertrektijd Veulen busnr 21 nabij de kerk om 20.20 uur Vertrektijd Leunen busnr 29 nabij de kerk om 20.90 uur

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 4