LVB LEUNEN A.8. maandag 20 februari .om -20.00 uur ledenbijeenkomst in het Gemeenschapshuis. Mevr. van den Goor houdt een Inleiding met als thema: "Een andere kijk op ziekte en gezondheid". Alternatieve geneeswijze is een ruim begrip en daaronder vallen zoveel uiteen lopende systemen, dat het nauwelijks meer te overzien is. Maar in de kern gaat het steeds om een bewust kijken naar wat ziekte of verstoring in ons vertellen over ons ctaan in ons dagelijks leven, hoe we met ons innerlijke en uiterlijke milieu omgaan. Mevr. van den Goor wil ons leren te kijken naar onszelf, hoe we de dingen in het dagelijks leven doen, hoe we ziek worden en een bijdrage kunnen leveren aan ons eigen genezingsproces. We verwachten dat weer veel leden op deze avond aanwezig zullen zljii. Er zijl nog enkele leden die de contributie nog niet voldaan hebben. Deze bedraagt 37,50 en kan worden overgemaakt op rekeningnummer 1281.18261 t.n.v. L.V.8.Leunen. Graag met vermelding van uw naam fen meisjesnaam en adres. LVB LEUVEN iVB VEULEN Studiemiddag over BIOTECHNOLOGIE. Plant - dier - mens Kent u de mogelijkheden en grenzen al 7 7 7 De Werkgroep agrarische vrouwen organiseert in samenwerking met het L.V.B.Kring bestuur Venray een thema-middag. Als spreker is uitgenodigd Dhr. van Lieshout, verbonden aan het K.I.centrum Zuid-Nederland. Dhr. van Lieshout vertelt ons wat Biotechnologie inhoudt daarna toont hij ons beelden en dia's over de ontwikkelingen die technisch al mogelijk zijn. Technieken die de Integriteit, de eigen waarde van het dier aantasten, maat tevens het verbeteren van de kwaliteiten van het dier, het etisch zoeken naar mogelijkheden. Samen zoeken naar het etisch verantwoordelijk bezig zijn ten op zichte van dier en mens. Tot hoever kan men gaan, waar stellen we de grenzen I Wij nodigen alle leden van de Limburgse Voruwenbeweging uit voor deze leerzame middag op maandag 20 februari van 13.30-16.00 uur in het Gemeenschapshuis ye Oostrum. Onkosten zijn 3,00 inclusief 1 kop koffie. Er zal voldoende gelegenheid zijn tot het stellen van vragen. GEVRAAGD Aspergestekers(sters) Th. Hendrix, Brienshoekweg 2, Leunen Tel. 82053

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 13