VASTENAVOND 1989 2'" Over goed 2 weken trekt de Vastenavondoptocht op zondag 5 februari weer door ons Knollenland. Prins Lam I zal ons daar dit jaar in voorgaan. "Het is wel een kort seizoen maar toch een hevig" zoals hy het zelf bij zijn uitkomen uitdrukte. Ter completering van de informatie over de optochtwagens de totale lengte inclusief trekker mag niet groter zijn als 15 meter de breedte niet meer als 3.50 meter en de hoogte niet meer als 5 meter. Dit geldt zowel voor Venray zowel als Leunen. Tevens wil ik er nog maar eens op wijzen dat er in Leunen GEEN inschrijfgeld verschuldigd la voor deelname aan de optocht; we vinden het al fijn als u mee wilt doen I Als er liefhebbers te Veulen zijn om mee te doen, ook zij zijn welkom! Voor deelname aan de optocht in Venray kunt u zich nog opgeven tot en met vrijdag 27 januari en voor deelname alleen aan de optocht in Leunen tot en met dinsdag 31 januari. Maar waarom zou u wachten tot de uiterste datum van aanmelding als u nu al weet dat u mee doet. Het bespaart een heleboel gereis als de toekomstige deelnemers in volgorde bezocht kunnen worden. Dan krijg Je niet het heen en weer gaan naar buurten waar men gisteren net geweest is. Nu onze 33ste Prins bekend is, zou ik iedere buurt willen ver zoeken, ook de clubjes mensen die voorgaande Jaren met veel elan deelnamen, om met een of ander onderwerp, hetzij komisch, hetzij satirisch, hetzij ernstig, deel te nemen aan de optocht. Als het maar niet beledigend is. Zou u mij niet thuis treffen, dan kunt u een briefje met het adres van de deelnemer in de brievenbus deponeren, dan sta ik binnen de kortste keren bij u op de stoep voor nadere informatie. Wat we graag weten is het volgende: - hoeveel mensen doen mee, schoolgaande jeugd of ouder, - wagen of groep, met of zonder muziek, - wie heeft de leiding en - waar is het onderwerp te zien. Uw opgave voor deelname aan de optocht kunt u bekend maken bij: Jan v Meyel^ VuilIngaatraat 52, telefoon 81693

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 8