DAMESKOOR LEUNEN 21-2 Dinsdag 17 januari öm 20.00 uur korte repetitie,daarna in het Gemeenschapshuis JAARVERGADERING Vrijdag 20 Januari zingen we om 14.00 uur de H.Mls bij gelegenheid van het 25-Jarig huwelijk Koonings-Renkens DORPSRAAD LEUNEN BIJ deze nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van a.s. maandag 16 januari in de kleine zaal van het Gemeen schapshuis. Aanvang 20.00 uur. Agenda1 Opening 2 Eerste rondvraag 3 Notulen vorige vergadering 12 december 1988 4 Ingekomen stukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 Bespreking Leuns Verenigingsboekje 7 Tweede rondvraag 8 Sluiting. Peter van Berlo, secretaris. Verslag dorpsraadvergadering van 12 december 1988 Allereerst waren er enige mededelingen vanuit de vergadering d.d. 28 november van het Gemeenschapshuis Dhr. Moerkerk die als nieuw bestuurslid was gekozen en de tarieven over de huur nd de verbouwing. Dhr. Heidens namens het Dorpenoverleg, deelde mede dat men volgens het werkplan kleine landschapselementen reeds met enkele projekten is gestart. Mevrouw B.Thoone vertelde dat een nieuw boekje over Leunen is uit gewerkt Mevrouw van Bayel attendeerde op de zeer slechte staat van de Plattegrond van Leunen. Moet de plaats daarvan ook veranderd worderf? Zij wees tevens op de gevaarlijke situatie van de brug op de Albion- straat geen afscherming. Hij zullen Informeren bij het Waterschap. Tenslotte werd de Dorpsraad door Harry Cox benaderd die disco avonden voor Jongeren van 13 tot 16 Jaar organiseert alcoholvrij. Men adviseerde hem bij de wijkverenigingen naar mogelijkheden hier voor te vragen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 5