Actie Kerkbalans 1989 21.2.3 Onder het motto "DE MOEITE WAARD" zal de actie "KERKBALANS" voor de zeventiende maal van start gaan en wel van 15 januari tot en met 29 januari 1989. Sinds 1973 wordt deze actie landelijk voorbereid door de Interdio cesane Commissie Geldwerving. Op 12 januari 1989 wordt er een Pers conferentie gehouden en via radio, t.v. en de dagbladen zal aan deze actie aandacht besteed worden. Te zijner tijd zullen ook wij in onze parochies bekendheid geven aan de jaarlijkse gezinsbijdrage-actie. Wij hopen, dat u de berichtgeving over deze actie zult volgen, zodat u gemotiveerd wordt om ook uit solidariteit met uw medeparochianen en heel de kerkgemeenschap mee te doen aan deze actie, want zonder uw financiële steun kan ook het kerkelijke "bedrijf" in Leunen en Veulen niet draaiende blijven. Ook onze parochies hebben geldmiddelen nodig om jaarlijks het hoofd te bieden aan de noodzakelijke uitgaven voor salarissen, onderhoud van gebouwen, liturgische diensten, verwarming etc. En wij zijn nu eenmaal voor een heel groot deel afhankelijk van wat U jaarlijks geeft aan uw eigen parochie. En ik ben er van overtuigd, en u hopenlijk ook, dat het nog steeds de moeite waard is, om te blijven bouwen aan onze plaatselijke geloofs gemeenschap. Laat die geloofsgemeenschap in uw eigen omgeving een gezamenlijke zorg zijn de kerk, wij samen de moeite waard Uw gezinsbijdrage voor 1989 kunt u voldoen voor Leunen op Rabobankrekening 1281.02292 t.n.v. Bouwfonds Kerk Leunen op Girorekening 10380^17 t.n.v. Parochie H Catharina Leunen op de Pastorie in Leunen Albionstraat 30, in gesloten envelop met naam en adres deponeren in de offerkisten voor de Gezinsbijdrage achter in de kerk. Voor Veulen Op Rabobankrekening 1281.02591 t.n.v. Parochie H. Antonius van Padua, Veulen Vermeld steeds: Gezinsbijdrage 1989 Ook kunt u de bank of giro machtigen om jaarlijks of periodiek automatisch een door 0 vastgesteld bedrag voor de parochie te laten overmaken. Pastoor P.Ewals.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1989 | | pagina 4